Теплоізоляція за допомогою очерету Поява великої кількості синтетичних утеплювачів породило дискусію про їх екологічності та безпеки для мешканців тих приміщень, де вони застосовуються. Це призвело до того, що багато хто, вже забуті, натуральні методи термоізоляції будівель знайшли своє «друге дихання».

Детальніше: Теплоізоляція за допомогою очерету

Найсприятливіший час для зведення будинків з дерева Зима є найгіршим часом року для будівництва будинків із цегли, каменю та інших матеріалів, крім дерева. Дерев'яні будинки краще всього починати будувати в зимовий час року.

Детальніше: Найсприятливіший час для зведення будинків з дерева

Проекти технічних регламентів при будівництві Що ж включає в себе поняття проектів технічних регламентів у будівництві? Для того щоб відповісти на таке питання, треба взагалі зрозуміти, що ж таке технічні регламенти та навіщо вони потрібні.

Детальніше: Проекти технічних регламентів при будівництві

Реконструкція атомної електростанції Всі ми знаємо, що атомні електростанції показують виняткову ефективність в області виробництва енергії, вони живлять цілі міста. На сьогоднішній день такі електростанції є практично у всіх куточках світу, все більше країн схиляються до їх будівництва, що, до речі кажучи, не дивно, їх ефективність вище всяких похвал, до того ж сучасні технології дають можливість для будівництва понад безпечних станцій з безліччю рівнів захисту від самих різних негативів.

Детальніше: Реконструкція атомної електростанції

Будівництво кафе та обігрівачі для нього Зовсім скоро ви станете повноправним власником модного кафе або ресторану в самому серці міста? В такому випадку прямо сьогодні необхідно подбати про придбання сучасних пристроїв, які дозволять відвідувачам вашого закладу проводити час комфортно в будь-який час року і в будь-яку погоду.

Детальніше: Будівництво кафе та обігрівачі для нього

Як самостійно побудувати будинок з оциліндрованої колоди Побудувати власний будиночок цілком реально, але для зведення дерев'яного будівлі для житла потрібно отримати документ дозвільного характеру. Порядок його видачі регламентований нормами Містобудівного кодексу РФ.

Детальніше: Як самостійно побудувати будинок з оциліндрованої колоди

Переваги цегли Цегла – це універсальний і дуже зручний будівельний матеріал. З нього можна побудувати що завгодно: будинок, паркан, шикарну віллу і багато іншого. Цегла хороший тим, що можна вибрати будь-яку форму або колір.

Детальніше: Переваги цегли

Особливості вибору спецодягу для будівельників Будівництво – та галузь, яка розвивалася і буде розвиватися, причому досить динамічно. Пов'язано це з тим, що людству завжди потрібно житлова і комерційна нерухомість.

Детальніше: Особливості вибору спецодягу для будівельників

Класифікація бетонів Класифікація бетону залежить від трьох показників:

• який вид речовини використовується при в'язанні;
• середня щільність;
• призначення.

Отримана суміш може володіти різними параметрами і характеристиками, що залежить від рецепту суміші, різних добавок і в'яжучих речовин.

Детальніше: Класифікація бетонів

Купівля бетону як вибрати надійного постачальника Сьогодні на ринку будівельних матеріалів є маса компаній, що реалізують і постачають бетон. Щоб вибрати надійного постачальника, необхідно врахувати кілька важливих критеріїв.

Детальніше: Купівля бетону як вибрати надійного постачальника