З чого почати зводити будинок Відкриваємо секрети планування Ось і прийшов час обзавестися сімейним гніздечком, але не розумієте з чого саме почати? Без сумніву, до Вас на виручку прийдуть професіонали будівельники.

Але так хочеться тримати під контролем весь процес будівництва будинку самостійно. З чого ж краще почати будувати будинок? Відповідь ясна, з фундаменту. Однак, начебто правильніше почати будівництво з води, а також електрики? Але багато будують, обходячись без цих благ. Так з чого почати? Багато людей забувають про такому надзвичайно важливому моменті, як звичайна каналізації. Мова йде про пристрій септика, так як ми хочемо не просто коробку зі стінами і дахом, а нормальний будинок з усіма зручностями.

Різні власники починають зведення septik96.ru і розводки каналізації всій відразу після того, як побудований будинок або ж вже зведені стіни з фундаментом. Можна сказати, що це хороший шлях, але не найраціональніший. В дійсності, про каналізації слід думати до закладки фундаменту, і розташування санвузла варто спланувати відразу. Для чого, запитаєте Ви? Наприклад, якщо у вас будинок по ширині, а також довжиною 12 метрів наприклад, а ось септик організований в протилежній стороні так ще на відстані від будинку метрів 10. І ось у Вас траса від сан вузла до септика свого 24 метри, та ще з безліччю вигинів. Це буде приводити до постійних засмічення труб, і пов'язаним з цим обставиною - неприємностей.

Нижче список аргументів, які слід врахувати:

 • Під септик доведеться заздалегідь спланувати місце на ділянці, так це зробити, щоб пізніше спеціальна машина могла легко туди потрапити і опустити шланг. Довжина шланга 6 метрів, які можуть нараститься до 10-12 метрів.

 • Прокладка каналізації зовнішньої і пристрій потрібного септика називається одне з найбрудніших робіт, з-за того, що зачіпають величезний шматок земляних робіт, саме тому краще все закінчити раніше, до закладки фундаменту;

 • Щоб не було необхідності фундамент бурити надалі, краще ще до заливки позначити місце, де буде проходити в будинок каналізація;

 • Під септик необхідно виділити багато місце з дотриманням всіх необхідних нормативів. Мова йде про відстань до будинку, близькості з сусідніми ділянками та свердловинами. Також важливо врахувати природний ухил на ділянці по якому рухається вода.

 • Всі вимоги і тонкощі знають виробники септиків або монтажники-професіонали, саме тому не соромтеся задавати питання – отримані відповіді допоможуть зробити гарний вибір.
 • Виходить, краще всього почати будівництво будинків з облаштування септика та каналізації. Простіше кажучи, септик облаштувати і довести зовнішню каналізацію до з'єднання з майбутньою системою. До цього моменту, краще мати хоча б проект внутрішньої системи каналізації. Відмінний варіант, робити септик і проводити закладку фундаменту в один час. Це допоможе уникнути переробок і розтрат.

  В цілях економії сил при влаштуванні septik96.ru краще помістити джерела на першому поверсі. Кухню, ванну і санвузол краще всього розмістити в одному місці.

  При різних сумніви, краще звернутися до професіоналів, які порадять з чого саме почати будівництво будинку, який септик краще справиться з поставленими завданнями.

  З любов'ю Вашому будинок Шмаков В. Ю.