Способи запобігання розривів покрівлі У конструкції покрівлі не слід розглядати приклеивающую мастику нижнього шару килима як гідроізоляційну прошарок, тому що її цілісність порушена над стиками панелей.

В дихаючих покрівлях у випадку точкового приклейки деформації розкриття стиків також перерозподіляються па значний по протяжності ділянка між сусідніми точками приклейки.

У найближчому майбутньому в масовому будівництві можна розраховувати тільки на www.postroil.com. Руберойд по своїм фізико-механічним показникам і при непроклейке стиків між панелями цілком придатний для пристрою покрівель з крупнопанельным покриттям. Правда, залишається в силі те положення, що руберойд не відповідає технічному рівню сучасного будівництва з-за своєї недостатньої довговічності, великої трудомісткості і сезонності покрівельних робіт.

Способи запобігання розривів покрівлі
Підвищення деформативності покрівельних килимів для сприйняття ними розкриття стиків на великопанельних покриттях при суцільній приклейки можливо з допомогою збільшення еластичності або міцності рулонних матеріалів, а також еластичності приклеивающих мастик. При масовому виробництві таких матеріалів доведеться витрачати велику кількість поки ще дефіцитних полімерних матеріалів, стекломатерпалов або металевої фольги, що значно підвищить вартість покрівлі.

У той же час впровадження згаданих рулонних матеріалів навряд чи значно знизить роботи з влаштування покрівель та ліквідує сезонність виробництва покрівельних робіт. Це робить проблематичним їх переваги перед руберойдом, якому при використанні методу непроклейки не небезпечні будь-які розкриття стиків. Використання в масовому виробництві полімерних та інших порівняно дефіцитних і дорогих матеріалів може бути виправдане лише у випадку значного збільшення довговічності покрівель, а не підвищенням їх деформативності або міцності.