Фундамент. Підготовчі роботи При спорудженні будівлі потрібно враховувати безліч факторів. Одним з важливих чинників є якісний фундамент. Фундамент – це те, завдяки чому будівля не провалиться під землю.

Важливо не шкодувати коштів на його зміцнення, адже це вплине на безпеку і надійність майбутньої будівлі. Також, він дозволить продовжити термін використання будівля, збільшивши його в два – три рази.

Але навіть не це головне. Перш, ніж планувати якусь споруду, необхідно провести інженерні дослідження, які покажуть, наскільки придатне приміщення для експлуатації і можна зводити будівлю на цій ділянці землі. Дослідження можуть показати, що на обраному місці взагалі не можна нічого будувати. Причин може бути безліч: починаючи від протікання вод (ґрунтових) під місцевістю або ж наявність різних трубопровідних видів транспорту.

Також, дуже неприємним може виявитися пученный грунт, який є однією з найбільш поширених проблем при виборі ділянки. З – за неправильного промерзання грунту в зимовий сезон, земля стає непридатною і навіть не рекомендованої під будівництво чого – небудь.

Якщо людина не має належної освіти і не вміє і не знає, як саме обстежити землю на придатність, то краще всього звернутися до фахівців. Ці професіонали зроблять цю роботу дуже якісно і швидко. Також, вони нададуть вам найбільш повну інформацію та повідомлять, на які габарити будівлі ви можете розраховувати.