Проекти технічних регламентів при будівництві Що ж включає в себе поняття проектів технічних регламентів у будівництві? Для того щоб відповісти на таке питання, треба взагалі зрозуміти, що ж таке технічні регламенти та навіщо вони потрібні.

Сайт docs.cntd.ru пропонує електронний фонд нормативних, а також довідкових документів. Технічні регламенти являють собою звід правил, які встановлюють мінімальні вимоги, щоб не люди, а також їх майна не постраждали. Тобто вони містять вимоги щодо раціонального використання ресурсів природи, пожежної безпеки, механічної безпеки, нешкідливість використаних будматеріалів і так далі.

Проекти технічних регламентів при будівництві
Вони ж розписують і самі сприятливі та безпечні умови для життєдіяльності людей. Проект технічного регламенту можна назвати головним документом для працездатності ново введеної системи технічного регулювання.

Розробка проектів таких регламентів проводиться на основі спеціальної програми, яка затверджена Урядом Російської Федерації діє від 6 листопада 2004 року. Взагалі для будівельної сфери передбачено два регламенту « Про безпеку будівельних матеріалів, виробів і конструкцій» та «Про безпеку будівель і споруд».

Крім вище зазначених регламентів на території також діє проект технічного регламенту в області будівництва ЕврАзАс. Згідно з Російськими законами, якщо міжнародні правила встановлюють інші нормативи ніж існуючі в країні, то керуються нормами міжнародного договору.