Найсприятливіший час для зведення будинків з дерева Зима є найгіршим часом року для будівництва будинків із цегли, каменю та інших матеріалів, крім дерева. Дерев'яні будинки краще всього починати будувати в зимовий час року.

Коли на вулиці люті морози настають, багато будівельні підприємства залишаються без роботи і починають поступово втрачати клієнтську базу. Дуже мало народу звертається до будівельним компаніям в зимовий час року. Та й взимку закласти фундамент з плити або стрічковий, а також побудувати цегельний будинок стає трохи важким, а також збільшує витрати часу, сил і коштів.

Також може бути проведена djas-stroy.ru від фахівців djas-stroy.ru. Але зовсім по-іншому справа йде з будинками з дерева. Зимовий період вважається найбільш сприятливим для зведення дерев'яних будинків. Більш того, будівництво будинків з дерева взимку заохочується. Як багатьом відомо, ліс взимку вважається найкращим.

Найсприятливіший час для зведення будинків з дерева
За загальноприйнятими правилами, колоди заготовлюються в зимовий період, тому що вони стають суші. Варто відзначити, що під час процесу зведення дерев'яного будинку колоди, які ще не пущені в хід, що знаходяться на будівельному майданчику, висихають під дією сильного морозу.

Важливо розуміти, що якщо колода сильно насичене вологою, то на нього велика ймовірність згубного впливу зовнішніх факторів середовища. Грибок, пліснява, сирість, синюватий відтінок – все це може з'явитися на вологому колоді. Також слід не забувати, що при усушці колод вони втрачають в обсязі, тому будинки з дерева сильно осідають. При неписьменної експлуатації, а також при помилках під час зведення будинку є шанс викривлення стін. Можуть з'явитися глибокі тріщини. Тому сухе колоду – запорука успіху.

Також після спеціальної осушення, влітку або навесні колоди можуть набрати вологу і збільшитися в об'ємі під час будівництва. Також розмноження грибка або цвілі також не виключено, тому що це найбільш сприятливі для нього часи року. Кисень, теплота, волога – все, що потрібно грибку і цвілі для життя. Зимовий час року таку «перспективу» виключає.

На сьогоднішній день колоди покриваються спеціальними захистами від вогню і бактерій, щоб споруда була на довгі роки, але все ж взимку можна бути впевненим, що під час зведення споруди з колодами все буде в порядку.

Будуйте будинки з дерева взимку! Тим самим ви виключите багато неприємності, що стосуються деревини. Тим більше приємно побудувати власний будинок взимку, коли багато коротають довгі холодні вечори в очікуванні весни.