Терміновий викуп частки у комунальній квартирі У вас є кімната в комунальній квартирі, і ви хочете в терміновому порядку її продати? Незважаючи на складність процедури, сьогодні це можливо, якщо за справу візьмуться справжні професіонали агентства нерухомості.

Умови динамічно розвивається ринку нерухомості і наявності величезної кількості різних пропозицій пропонують споживачеві для швидкого отримання бажаного результату скористатися послугами агентств нерухомості, однієї з найбільш актуальних послуг яких сьогодні є «терміновий викуп частки в комунальній квартирі».

Переваги звернення в агентство нерухомості

У наш час, незважаючи на максимальний розвиток будівельного сектора і зростання добробуту громадян, розселення комунальної квартири як і раніше залишається актуальним питанням для багатьох жителів великих мегаполісів. І хоча, вартість цілої квартири на ринку значно вище, ніж на окремі її кімнати, домовитися про спільну продажу з власниками цих часток досить складно.

Ось саме в цей момент і може стати в нагоді послуга «терміновий викуп часток у комунальній квартирі». Які вигоди отримує споживач, який вирішив продати свою частку в комуналці?

 • www.respect-realty.ru дає можливість отримати гроші за свою кімнату в комуналці в самі короткі терміни, і вкласти їх, наприклад, в покупку квартири в споруджуваному об'єкті. Коли йдеться про придбання нерухомості на самих перших етапах будівництва, рахунок може йти на годинник і дні, чим швидше укладається договір із забудовником, тим вигідніше угода.

 • Сьогодні www.respect-realty.ru пов'язана з великими труднощами, так як передбачає збір великого пакета документів, вимагається згода інших власників часток, визначення права першого придбання і багато іншого, що може істотно затягнути процедуру. Фахівці агентства нерухомості беруть всі питання, пов'язані з проведенням операції, на себе, продавець же економить при цьому купу часу, нервів і сил.

 • Абсолютну безпеку угоди. У процедурі купівлі/продажу частки у комунальній квартирі є безліч підводних каменів і нюансів, незнання яких може перетворити операцію в незаконну. Фахівці агентства нерухомості суворо витримують всі юридичні тонкощі, що гарантують безпеку угоди на кожному етапі її проведення.
 • Від чого залежить вартість частки в комуналці

  Існує кілька факторів, що впливають на вартість кімнати або частки, до них відносяться:

 • розмір частки або площа кімнати;

 • наявність/відсутність відмов від переважного права викупу іншими господарями;

 • наявність/відсутність прописаних у комунальній квартирі неповнолітніх і недієздатних;

 • місцезнаходження об'єкта;

 • підстави права власності.