Різновиди цегли З чого будувати будинок, як не з цегли? Цегла, краще інших матеріалів підійде для будівництва житлових та не лише приміщень. Він має відмінне співвідношення ціни та якості, кілька різновидів і володіє хорошою міцністю.

Крім цього, цегляні будинки мають гарний естетичний вигляд.

Тепер трохи докладніше про види цегли

#10102; Силікатна цегла – це найдешевший вид цегли. Він, у свою чергу, буває двох видів – пустотіла цегла, моноліт (повнотіла). За своїми характеристиками матеріал досить міцний, але володіє хорошою гігроскопічністю і піддається горінню. Така цегла має багате розмаїття кольорів, завдяки чому можна створити будь-який дизайн.

#10103; Наступний вигляд цегли – кладочний, має забарвлення червоного кольору, завдяки чому й зветься в народі червоною цеглою. Виготовляється така цегла з глини з додаванням різних домішок. Пізніше цегла обпалюється. Він також буває як повнотіла, так і пустотіла, звичайний і ефективний.

Знаменитий цей цегла своєю відмінною міцністю, морозостійкістю і водонепроникністю. Його активно використовує як для будівництва внутрішніх перегородок, так і для облицювання будівель. Також його можна використовувати для будівництва підвалів і цокольних приміщень.

#10104; І останній вид цегли – облицювальна цегла. Він зазвичай використовується для прикраси та утеплення стін. Але це не забороняє застосовувати його і у внутрішніх будовах, наприклад, з лицювальної цегли часто будують каміни.

Різновиди цегли
Різновиди цегли

Облицювальна цегла, матеріал міцний, водонепроникний. Він має великий вибір самих різних кольорів.

За своєю суттю всі види цегли між собою схожі і мають аналогічними властивостями. Але кожен вид краще використовувати відповідно до рекомендацій. Не варто будувати підвал з силікатної цегли, а завдяки своїй різноманітності забарвлень облицювальна цегла краще підійде для облицювання будівель, ніж інший вид цегли.