Гнучка черепиця найбільш важливі особливості У наші дні, такий досить сучасний вигляд покрівлі, як черепиця, вже встиг придбати у сфері будівництва неймовірно високу популярність. Досить значне число забудовників сьогодні навіть абсолютно справедливо відносять цей матеріал до категорії самих кращих покрівельних покриттів.

В якості основи такої черепиці, зазвичай, застосовується спеціальний скловолоконний неткане полотно, покритий декількома шарами особливої бітумної суміші. При цьому нижня поверхня у такого полотна обов'язково робиться самоклеющейся і СБС-модифікованої, що, в свою чергу, досить серйозно полегшує роботи з монтажу такого покриття.

Лицьова поверхня в даній різновиди покрівельного матеріалу, в обов'язковому порядку покривається шаром спеціального кольорового кам'яного грануляту, який як раз і надає гнучкої черепиці неймовірно солідну довговічність. Крім того, таке покриття також захищає її поверхню від всіляких випадкових пошкоджень і надає їй особливу привабливість. Для запобігання можливих ушкоджень при зберіганні і перевезення, така черепиця в обов'язковому порядку покривається спеціальною захисною силіконовою плівкою, яка, безпосередньо перед монтажем, досить легко видаляється.

Гнучка черепиця найбільш важливі особливості

Основні плюси гнучкої черепиці

Даний вид покрівельного покриття відрізняється безліччю істотних переваг. Так, перш за все, виконана за допомогою гнучкої черепиці дах, зазвичай виходить надзвичайно надійною і неймовірно привабливою. Говорячи про красу, відразу ж слід зазначити, що найбільш гармонійно в парі з даними покрівельним матеріалом виглядає вініловий сайдинг, тому їх зачату воліють застосовувати разом.

Досить високий показник гнучкості у даної черепиці, дозволяє застосовувати її навіть для облаштування дахів, мають неймовірно складну форму. А оскільки такий матеріал має ще й чудовими шумоізоляційні характеристики, то він також буде створювати досить надійний захист і від вельми докучливих звуків падаючих крапель дощу.

Завдяки своїй особливій багатошаровій структурі, гнучка черепиця також відрізняється і відмінними гермитизирующими властивостями, а значить, така покрівля буде здатна досить надійно захищати горищний простір від можливого проникнення вологи і пилу. А оскільки у вигляді основи такої черепиці застосовується особливий стеклохолст, то в разі використання такого покрівельного покриття можна буде абсолютно не сумніватися в його достатньо надійної захищеності від гниття і впливу корозії.