Вибираємо будматеріали для гаража Будівництво гаража завжди пов'язане з вибором матеріалу, хочеться отримати захищене приміщення і при цьому, трохи заощадити. Досить важке рішення, але іноді вдається знизити власні витрати.

Адже, як відомо, чим дешевше будматеріали, використані при зведенні гаража, тим вище ризики його розтину.

Якщо бути більш точними, то листове залізо для такого приміщення, це відмінна мішень зловмисникам. Вони в два рахунки відкриють гараж, використовуючи підручні інструменти. Таким чином, вибравши метал для будівництва, ви ризикуєте залишитися без машини.

Інша справа, якщо гараж знаходиться на території власного будинку. Тоді ситуація під вашим контролем " і особистим транспортом нічого не загрожує. Втім, не варто ризикувати, а краще вибрати шлакоблоки, вони хоч і не такі міцні, як цегла, зате обходяться дешевше.

Вибираємо будматеріали для гаража
Вибираємо будматеріали для гаража

Крім того, при бажанні, з них можна будувати фундамент. Попередньо залити бетонну площадку і займатися облаштуванням опори. Що стосується цегли, то він виконує подвійне призначення: захищає гараж від зовнішніх посягань і надає приміщенню гарний зовнішній вигляд.

Більш сучасні матеріали, полімери та пластик, але вони, здебільшого, служать лише облицюванням для стін гаража. Самостійно, без зміцнення їх не залишають, навіть при тому, що елементи дуже міцні і зносостійкі. У будь-якому випадку, перш за все, формується каркас з бетонних виробів, а вже потім, вся робота завершується зовнішнім оформленням.