Цегла в сучасному будівництві. Облицювальна цегла Цегла в будівельному справі використовується багато сотень років поспіль. Він ще в стародавні часи був першим матеріалом, який люди навчилися створювати з природних складових.

Звичайно, той древній аналог не мав класифікацій і не володів тими якостями, які має цей будівельний матеріал зараз, але завдання і функції були у нього ті ж.

Сучасний цегла класифікується як будівельний і оздоблювальний. Залежно від назви застосовується він для будівництва або для зовнішнього і внутрішнього облицювання.

Облицювальна lemax-t.ru є дуже поширеним матеріалом в будівельній галузі, а його виробництво налагоджено у вітчизняній промисловості, так і за кордоном. Розрізняють облицювальний і керамічна цегла. Але у першого виду цегли ідеально рівна поверхня, а керамічна цегла має декоративну фактуру.

Також цегла класифікуються як повнотілі і порожнисті. Але повнотілої цегли не буває. Пустотіла цегла програє по міцності, але його перевага в легкій вазі за рахунок внутрішніх порожнеч. З переваг пустотілої цегли можна відзначити незначне навантаження на фундамент, а також меншу теплопровідність, що позначається на сталості комфортної температури в приміщеннях.

Крім того, промисловість випускає також подвійні, полуторні і одинарні цеглини. У кожного з них свої властивості і призначення, але часто будівельники воліють використовувати подвійний цегла, який чудово підходить для облицювання будівель. Такий матеріал знижує витрату цементної суміші порівняно з облицюванням цеглою одинарного виду.

Цегла є найбільш затребуваним матеріалом, тому виробники відповідально ставляться до його характеристикам при виготовленні, дотримуючи всі прийняті стандарти по вологопроникність і морозостійкості. При виборі даного будівельного матеріалу важливо розуміти мету його придбання і у відповідності з нею підбирати фактуру цегли, колір і матеріал. Виробники випускають різноманітний асортимент цегли, тому проблем з його вибором не повинно виникнути.