Переваги будівництва дерев'яних будинків з бруса Кожна людина, стикаючись з необхідністю прийняття важливого рішення в своєму житті, зважує всі плюси і мінуси кожного можливого варіанту. Без сумніву, коли приймається рішення про будівництво будинку, вибір матеріалу є першочергово важливим питанням.

Якщо ви бажаєте master-domostroy.ru, то це придбання буде хорошим капіталовкладенням і буде радувати вас і вашу родину.

Як зробити будинок максимально теплим, екологічним, красивим, доступним за ціною, і щоб при цьому будівництво не розтягувалося на довгі роки? Будівництво дерев'яного будинку з бруса може стати таким універсальним рішенням.

Переваги будівництва дерев'яних будинків з бруса

Розглянемо основні плюси:
1) будинок з бруса майже не дає усадки;
2) завдяки застосуванню технології шип-паз, між брусами не утворюються щілини. Таким чином, будівлі гарантована міцність і максимальна теплота, а повторне утеплення не потрібно.
3) при обробці дерев'яних брусків застосовуються новітні технології, спеціальні просочення, таким чином, забезпечується вогнетривкість і довговічність;
4) при зведенні будинку не потрібно використання грунтовки, шпаклівки, також як і немає необхідності в додатковій обробці, так як будинок виглядає естетично.
5) так як використовуваний матеріал є природним, натуральним це сприятливо позначається на здоров'ї, особливо якщо є які-небудь алергічні реакції або захворювання верхніх дихальних шляхів, гіпертонія;
6) дерев'яні будинки з клеєного або профільованого бруса за умови наявності готового фундаменту зазвичай будуються від 3 до 4 тижнів.

Таким чином, у кожного є можливість протягом короткого відрізка часу здійснити свою мрію про красивий і теплому будинку.