Особливості фундаменту в Лохувицях Перебираючись на простори природи, потрібно об'єктивно розраховувати свої можливості у зведенні власного особняка. Бюджет сім'ї повинен мати стратегічний запас, а всі витрати повинні бути чітко регламентовані.

Але як убезпечити себе від зайвих грошових втрат і підготувати свій банківський рахунок до такого бажаного будівництва?

Потрібно розуміти, що postroit-doma.ru має свої особливості і може по ціновій політиці відрізнятися від будівництва в прилеглих районах. Це все пов'язано зі специфікою грунту, вартістю земельних ділянок і тарифами будівельних бригад.

Готуючи все необхідне для роботи на земельній ділянці, слід знати, що найбільше на себе уваги і можливих витрат потягне фундамент, адже саме від нього залежить стійкість і впевненість усієї конструкції.

Зазвичай прийнято замовляти місцеві будівельні бригади. Вся справа в тому, що вже досвідчена postroit-doma.ru знає всі властивості грунту, зможе зорієнтуватися з майбутнім фундаментом і не розгубиться при виникненні різних підводних каменів.

Особливості грунту

1.#8203; Якщо ви вирішили самостійно взятися за спорудження будинку або привезли свою знайому команду майстрів, врахуйте деякі особливості грунту в Лохувицях:

2.#8203; Крім того, що земля тут має невеликий вміст корисних копалин, вона має в складі у великій кількості глину, пісок, суглинку і навіть торф.

3.#8203; В цьому районі досить багаті підземні води. За хімічним складом в цій воді велику кількість радону, що робить їй корисною для лікувальних і профілактичних цілей. Основний шар води залягає на глибині від 15 метрів. Артезіанські води знаходяться глибше - вони розташовані в середньому в 45м під землею. Достатня кількість води, плюс її відмінна якість – безперечна перевага району.

4.#8203; В цьому районі висока ступінь пученія грунту. Це характеризується тим, що вода в зимову пору замерзає і збільшується в розмірі. А при позитивних температурах відбувається зворотна реакція – грунт стискається в обсягах, що призводить до так званого «спучування». Цей фактор треба враховувати при побудові надійного фундаменту.

Як ми вже звернули вашу увагу, найкраще довіряти розробку фундаменту тим будівельним фірмам, які не один рік мають доступ до даного грунту. Маючи чималий досвід, вони здатні швидко згенерувати відповідну рецептуру і порадувати вас надійною і якісною роботою.