Швелер гнутий являє собою металлоизделие, виготовлене на профільних станах або агрегатах в прокатному або механічному виробництвах відповідно. Він успішно використовується в промисловості і в будівництві.

Саме в будівельній галузі виріб має ряд переваг у порівнянні зі своїм гарячекатаним аналогом.

Відмінності в методах виробництва гарячекатаної і холодногнутой продукції

Гарячекатані примірники отримують з литих заготовок методом прокатки на станах, оснащених спеціальними калібрувальними валками. В процесі обтиснення заготовки в чорнових і чистових калібрах відбувається формоутворення П-образного профілю. Спосіб виробництва визначає і особливості прокату, наприклад, наявність потовщень (напливів металу) в місцях згину, а також різну товщину полиць.

spb-stal.ru виконують з смугових заготовок. Листовий метал попередньо розкроюють на смуги потрібних габаритів і поміщають для обробки в калібри профілегибочного стану або на профілегибочний агрегат. Обробка відбувається без нагрівання сталі, довжина і товщина заготовки відповідають заданим параметрам готового виробу, а її ширина розраховується емпірично в залежності від товщини та радіуса згину.

Характеристики гнутого швелера і його застосування в будівництві

В будівельній галузі при створенні будь-металоконструкції сьогодні особлива увага приділяється можливості зменшення її собівартості. Проблема здешевлення витрат може бути вирішена в тому числі завдяки економії на матеріалах і застосування більш легких елементів. Швелер, виготовлений на профілегибочному обладнанні, має меншу масу в порівнянні з гарячекатаним за рахунок відсутності потовщень на полицях і в місцях згинів. Разом з питомою вагою продукції знижується її жорсткість, але в більшості конструкцій це не відбивається на їх міцності і інших відповідальних параметрах. Легкий швелер купити можна на більш вигідних умовах.

Основні напрямки використання прокату в будівництві:

  • Армування потужних металоконструкцій.

  • Будівництво різних жолобів.

  • Створення за допомогою швелерної балки як кріпильного елемента огорож і технологічних настилів, укладання перекриттів.
  • Металопрокат в роздріб в СПб представлений spb-stal.ru. Продукція поставляється за цінами виробника в будь-яких обсягах.