Як самостійно побудувати будинок з оциліндрованої колоди Побудувати власний будиночок цілком реально, але для зведення дерев'яного будівлі для житла потрібно отримати документ дозвільного характеру. Порядок його видачі регламентований нормами Містобудівного кодексу РФ.

Традиційно на Русі зводилися житлові будівлі з таких матеріалів, як цегла, колоди. Проте з'явилися сучасні матеріали, і зруб знайти стало складніше. Колоди і дерев'яний брус в наші дні стали популярними матеріалами для будівництва житла.

Якщо подивитися на дерев'яний будиночок, спочатку здається, що його пристрій надзвичайно просте. Самостійне будівництво такого житла потребує серйозної підготовки.

Дерево є ідеальним матеріалом для зведення приватного будиночка. Воно порівняно мало важить, при цьому володіє достатньою міцністю для малоповерхового будівлі. З нього можна збудувати будинок або баню з допомогою набору інструментів – електро - або бензопили, електродрилі, ручної пилки, сокири, скрайбера.

Будувати forline.ru набагато простіше, ніж з матеріалу, обробленого руками. Готовий будівельний матеріал дозволяє відразу приступати до виготовлення зрубу. Рубка зрубу має складність – проблемно пов'язувати колоди по кутах. Їх сполучення не повинно заходити за стіни. Колоди використовуються по всій довжині за технологією кріплення з максимальною економічною вигодою.

З'єднання колод «із залишком» робить будиночок оригінальним, надає йому незвичайний вид. Їх закінчення виступають за стіни, кількість витраченого матеріалу збільшується. Кутові стики можуть з'єднуватися трьома способами – курдюк, гребінь, просту чашу.

Застосування для будівництва будинку оциліндрованих колод передбачає їх з'єднання способом «проста чаша». У вінця колоди з'єднуються додатково з допомогою нагелів, що представляють собою стрижні з дерева або металу. Отвори для стрижнів свердлять електродрилем.

Готуючись до зведення зрубу, має сенс звернутися до фахівця, який володіє особливостями зведення дерев'яних і дерев'яних будинків. Він врахує особливості ділянки для будівельних робіт і всі побажання майбутнього домовласника. Щоб побудувати житло з оциліндрованих колод, можна купити готовий проект.

Цей матеріал має відчутно меншу усадку, оброблений антисептичними просоченнями на совість. Хороші оциліндровані колоди для зрубу мають ідеальний поздовжній паз. Розмітити і виготовити поздовжній паз можна самостійно, скориставшись скрайбером, сокирою або бензопилою.