Газобетон у будівництві будинків Є безліч матеріалів, які дозволять звести відмінний житловий будинок, наприклад www.alfa-sous.ru.

Який варіант вибрати, вирішувати тільки вам, але якщо ви хочете побудувати будинок за короткі терміни і при цьому не сильно витрачатися, то як варіант можна розглянути газобетон.

З'явився цей будматеріал на ринку зовсім недавно, часто його називають, як легкий ніздрюватий бетон.

Він чудово тримає тепло і, в поєднанні з опалювальним устаткуванням, стане досить економічним в період, коли необхідно підтримувати кімнатну температуру в приміщенні. Дуже важливо правильно підбирати обладнання для зимового сезону у відповідності з типом будівлі і будівельним матеріалом, з якого він зведений.

Складається газобетон з кварцового піску, гіпсу, вапна, цементу і спеціальних добавок (газоутворювачі). Іноді виробники додають золу і шлак, як газоутворювачів зазвичай використовують алюмінієву пудру.

Після замісу всіх компонентів з водою утворюється маса з піною, яку після висихання можна розрізати на блоки певних габаритів. Далі заготовки відправляються в автоклав, де піддаються температурної обробки для покращення показників міцності.

Газобетон у будівництві будинків
У даного будівельного матеріалу дуже висока міцність, при цьому його легко свердлити або пиляти, до того ж відзначається хороше протистояння вологи. Тому газобетонні блоки застосовуються навіть для зведення нижніх поверхів будівлі, після зведення поверхні можна загрунтувати або пофарбувати.

Капітальне заміське будова на кілька сот квадратних метрів з цього продукту краще не зводити, хоч у нього і є всі необхідні для цього характеристики. Однак для дачі або невеликого котеджу це чудовий матеріал, що не володіє якимись недоліками.

Тільки зауважте, що роботи по кладці тут враховуються практично ті ж фактори, що і при зведенні цегельних стін. Відповідно, краще довірити будівництво професіоналам.