Металочерепиця для вашого будинку Сучасна металочерепиця – це листи, виготовлені з якісної оцинкованої сталі з полімерним покриттям різного кольору. На листи може бути нанесений спеціальний малюнок для імітації натуральної черепиці.

Можна sporto-group.ru і відразу під час будівництва будинку і подбати про майданчику для дітей. Такий покрівельний матеріал є універсальним і підходить для покриття будь-яких поверхонь, ухил яких не перевищує 14 градусів. Металочерепиця застосовується в будь-яких кліматичних умовах, тому її використовують для покриття дахів котеджів, багатоповерхових будинків і промислових об'єктів.

При монтажі старе покрівельне покриття з руберойду та інших рулонних матеріалів можна демонтувати, а використовувати в якості гідроізоляції.

Металочерепиця являє собою гарячеоцинкований лист з багатошаровим двостороннім полімерним покриттям. Сталь надає матеріалу необхідну міцність, алюмінієве покриття захищає від корозії, а оцинковка – від подряпин і порізів. Полімерне покриття дає стійкість металочерепиці до температур від -50 до +120 градусів Цельсія.

Металочерепиця для вашого будинку
Металочерепиця є відносно легким покрівельним матеріалом, так як один квадратний метр її важить всього 5 кг За рахунок цього можна полегшити всю покрівельну систему і прискорити монтаж. Листи черепиці кріплять на дерев'яну обрешітку за допомогою покрівельних саморезов.

Покласти таку покрівлю можна за один день за умови роботи професіоналів. Металочерепиця буде дуже надійною і довговічною, так як її гарантований термін служби складає 50 років. Така покрівля добре виглядає і має цікаву фактуру, роблячи будинок привабливим. Вартість цього матеріалу також надає йому значну перевагу перед іншими покриттями.