Ремонт в квартирі, яку ви плануєте здавати подобово До початку ремонту варто вирішити питання з його масштабом. Нерідко переклеювання шпалер перетворюється в зміну підлог і вікон, а то і зовсім перепланування зі зносом стін.

Ремонт поділяють на такі види:

  • Косметичний ремонт – це оновлення обробки (поміняти шпалери, перефарбувати одвірки і плінтус, та інше).
  • Капітальний ремонт, при якому основні елементи квартири – стіни, підлога, система комунікацій, - зазнають значні зміни.
  • Оздоблювальний – ремонт, вироблений в основному забудовником перед здачею будинку в експлуатацію, або новоселами за фактом заселення.
  • Якщо ви плануєте невеликий косметичний ремонт, не забувайте народну мудрість, що ремонт закінчиться тільки тоді, коли закінчаться гроші. Поміняли крани у ванній, і раковину теж захотілося поміняти, а за нею і плитку на підлозі, саму ванну або кабіну. Або в кімнаті – до нових шпалер вже не підходять ні люстра, ні штори, ні колір двері.

    У будинках віком старше 10 років фахівці рекомендують почати ремонт з перевірки електропроводки. Якщо саме її ви і задумали поміняти, або просто замінити розетки або вимикачі, вам на допомогу можуть прийти спеціальні комп'ютерні програми, що створюють проекти розташування меблів, освітлювальних приладів і побутової техніки.

    На основі такого проекту можна не тільки скласти план розводки, але і поекспериментувати з інтер'єром. Сучасні дизайнерські програми досить прості в освоєнні, так що створити свій неповторний інтер'єр зможе будь-хто.

    Однак, якщо ви хочете такий дизайн квартири, який навіть уявити не могли, не довіряєте власної фантазії або просто не маєте зайвим часом, то кращим рішенням стане звернення до професійного дизайнера, який не тільки візьметься за розробку макету майбутнього інтер'єру, але і сам проконтролює процес оновлення вашої оселі, заощадивши ваш час і нерви.