Двері для ванної деякі тонкощі вибору Присутні в будь-якому житловому приміщенні двері, без всякого сумніву, мають дуже важливе значення, і тому, природно, повинні обов'язково відрізнятися максимальною зручністю в плані експлуатації і ідеально гармоніювати з загальним оздобленням будинку.

Що ж стосується двері для ванної, то тут, природно, з-за особливої специфіки даного приміщення, при підборі найбільш відповідного варіанту, крім основних вимог так само ще в обов'язковому порядку потрібно враховувати і деякі додаткові моменти.

Основні критерії вибору

При підборі двері для такого приміщення, звичайно ж, перш за все, необхідно обов'язково брати до уваги такі досить істотні моменти, як:
- Вологостійкість. У зв'язку з тим, що присутній в приміщенні мікроклімат дуже серйозно відбивається на довговічності дверей, а значить, даний показник дуже важливо враховувати при підборі подібних виробів. Саме тому, особливу перевагу тут, звичайно ж, бажано віддавати тільки тим моделям, у яких присутній спеціальний вологостійкий покриття.
- Звукоізоляційні властивості,
- Можливість виконання дрібних реставраційних робіт.
- Вартість.

Вибір найбільш оптимального матеріалу

У приміщеннях подібного типу цілком можливе застосування будь-яких моделей міжкімнатних дверей, однак їх довговічність тут, звичайно ж, буде залежати виключно від матеріалу виготовлення.

Двері для ванної деякі тонкощі вибору

Адже кожен матеріал, як відомо, володіє своїми конкретними експлуатаційними показниками:
- МДФ. Велика частина фахівців вкрай не рекомендують використовувати виконані з цього матеріалу двері у ванних, оскільки вони під впливом досить високої вологості, зазвичай починають досить швидко деформуватися. До того ж, захисне покриття то ж не відрізняється належною надійністю.
- Деревина. Виготовлені з дерева двері, звичайно ж, цілком підходять для використання в ванній, правда, з одним невеликим застереженням – вони обов'язково повинні покриватися спеціальними захисними складами.
- Металопластик. Виконані з цього матеріалу двері сьогодні вважаються максимально оптимальним варіантом для установки у ванній, що, природно, зовсім не випадково, адже вони не тільки володіють досить високою вологостійкістю, але ще і відрізняються відносною легкістю і неймовірно широкою палітрою колірних відтінків.
- Скло. За своїми експлуатаційними властивостями скляні двері чудово підходять для подібного типу приміщень, правда, в плані догляду вони, як показує практика, зазвичай відрізняються підвищеною складністю.