Підлоги на ґанку www.postroil.com - традиційний елемент будинку. Воно забезпечують зв'язок між будинком і ділянкою, дає можливість вхідного (вихідного) відчинити (зачинити) двері, перебуваючи під дахом.

www.postroil.com споруджують не так як підлога в будинку, оскільки він повинен бути стійкий до атмосферних опадів. Тому, наприклад, пристрій підлоги ганку і стик його з самою будовою має деякі особливості: в конструкції повинна бути передбачена можливість ремонту або заміни окремих елементів.

Підлоги споруд, що знаходяться зовні www.postroil.com, можна розділити на дві основні групи. У першому випадку — це водонепроникні настили, що працюють як покрівля і оберігають від опадів простір під ними. До другої групи відносять конструкції, що пропускають воду.

Водонепроникний настил ганку. Підлогу водонепроникного ганку можна розглядати як плоску покрівлю. При цьому під обшивку необхідно підкласти фартух для відведення води, що стікає вниз по стіні будови. Крім того, поверхня підлоги (покрівлі) повинна мати ухил від будинку.

Відкритий настил ганку Частина стіни будинку, яка знаходиться під ганком, піддається впливу опадів, тому обшивку стіни треба продовжити до фундаменту. При цьому необхідно влаштувати зазор між стіною будинку і ганком, а каркас останнього кріпити до будови в окремих точках. Для стикування можна використовувати і суцільну балку, прикріплену до стіни і закриту фартухом.

ЗВЕДЕННЯ КРЫЛЫ 1А

На відміну від основних конструкцій будинку ганок не захищене від прямого впливу опадів. Тому деревина, з якої вона зроблена, у більшою мірою схильна до розбухання, усадки, скручування, розтріскування і гниття. З-за цього при будівництві ганку потрібна спеціальна технологія.

Стійкість проти опадів. Елементи ганку, що знаходяться на відкритому повітрі, необхідно робити із матеріалів, стійких до дії опадів. Для цього використовують або спеціально оброблену деревину, або її вологостійкі породи. Дошки укладають таким чином, щоб сторона, де була кора, дивилася вгору. При цьому в разі жолоблення дощок вода буде скочуватися з них.

З'єднання. Дерев'яні деталі, не захищені від опадів, будуть періодично розсихатися і розбухати, що призведе до ослаблення з'єднань на цвяхах. З'єднання, виконані на шурупах або болтах, — більш міцні. Крім того, для фіксації лад застосовують підвісні кронштейни, які можна замінити доступним сталевим профілем (куточком, тавром іт. д.).

Циркуляція повітря. Місця з'єднань дерев'яних деталей більше схильні до загнивання з-за води, що потрапляє в стики. В такій ситуації не витримує навіть деревина, оброблена антисептиками. Там, де потрібна підвищена міцність, краще застосувати одну велику дерев'яну деталь. Там, де деревина стикається з іншою поверхнею, треба зробити пляма контакту якомога меншим і забезпечити циркуляцію повітря навколо цього місця.

Захист. Герметики і консерванти подовжують життя ганку. Особливу увагу слід звертати на місця, що затримують вологу. Протрави більш живучі в порівнянні з фарбами.