Кутові шафи купе для передпокою Кутові шафи візуально не скорочують простір кімнати, будь то спальня або вітальня. Вони можуть мати висувні полиці і ящики, звичайні двері або бути шафами купе.

Цікаві варіанти для створення таких практичних шаф пропонуються на сайті. Якщо ви вирішите виготовити такий шафа самостійно, то навіть у початківця майстра він не забере багато часу. До плюса подібного шафи відноситься, закладена в його конструкції, гнучкість.

Він піддається трансформації при складанні дуже легко. За короткий проміжок часу можна всю внутрішню схему поміняти місцями. Наприклад, звичайними боксами замінити висувні ящики, а полиці – місцями. Бокси можуть мати відкриваються дверки. Два корпуси з фанери є основою шафи. Одна із секцій з висувними ящиками і дверцятами, інша з полицями.

Столярні роботи тут, в основному, елементарні – це пази і фальц. Шафа, точно встає в кутову частину кімнати, виходить при з'єднанні корпусів. Цей шафа розбірний. При необхідності його легко можна перенести в іншу кімнату, попередньо розібравши. Також шафа можна перекомпонувати. Своєрідним містком між наявними корпусами є центральна секція шафи.

Вона візуально пов'язує два корпуси і при цьому створює для зберігання речей ще один об'єм. На шурупах та клеї збирають секції шафи. Рейками окантовки закриті зовнішні кромки використовуваних фанерних деталей. Секції гардероба змонтовані на підставі, яке надає шафі акуратний вигляд і піднімає його.

Така шафа дуже природно впишеться в дизайн будь-якої квартири або будинку. Кутовий шафа купе можна покрити прозорим лаком або застосувати фарбу пастельного кольору для деревини, наприклад, світло-блакитного.

А якщо вам потрібно biocomfort.ru рекомендую замовити його у професіоналів із компанії БИОкомфорт вони вже 14 років на ринку кондиціонерів, тому не підведуть вас.