Як розміщувати розетки і вимикачі в інтер'єрі Багато людей не приділяють належної уваги при придбанні розеток і вимикачів, вважаючи ці елементи ніяк не впливають на інтер'єр приміщення. Однак, це не так.

Дані елементи є одними з елементів стилю і важливо грамотно підібрати. До того ж, варто також враховувати їх розташування.

Як розміщувати розетки і вимикачі в інтер'єрі

Більшість господарів будинків і квартир звикли бачити в своєму будинку розетки білого кольору, проте, на даний момент колірні рішення найрізноманітніші. За порадами дизайнерів, вибирати їх необхідно грамотно, щоб колірна гамма поєднувався із загальним інтер'єром.

У разі, якщо ви зробили ремонт, наприклад, в стилі хай-тек, то необхідно, щоб розетки і вимикачі були того ж хромованого кольору, що і, наприклад, світильник чи двері. Також нерідко можна зустріти стилізацію під метал, або ж зовсім скляні електроустановочні аксесуари. Широкий асортимент доступний за цим посиланням - smartipad.ru.
На думку фахівців, вибирати колір розеток необхідно відштовхуючись від стилю меблів. Приміром, якщо в загальній атмосфері витає атмосфера глянцю, то таким повинен бути і вимикач з розетками.

До речі, класичний білий колір зараз теж використовуються, але в основному у тих, хто не надає особливого значення зовнішнього вигляду приміщення. Варто відзначити, що якщо ваша квартира облаштована в більш спокійних тонах, то білий колір буде виглядати не дуже доречно, він просто здасться нудним. У разі, якщо морочитися все-одно не хочеться, то краще всього зупинитися на виробах, виконаних в кольорі слонової кістки. Такий колір для розеток можна назвати універсальним, який підходить практично під будь-який інтер'єр.

Існує вид людей, які люблять експериментувати з яскравими квітами, тому їх дизайнерських проектах можна зустріти комбінацію різних кольорів розеток і вимикачів. Багато хто думає, що необхідно підбирати під колір стіни, але це не обов'язково, опорним пунктом може бути будь-який елемент інтер'єру. Приміром, якщо в кімнаті є стіл з дерева, то з аналогічного матеріал слід підбирати і вимикач. Деякі і зовсім відштовхуються від кольору гардин.

Після того, як ви виберете відповідні вашому інтер'єру аксесуари, їх необхідно правильно встановити, для чого рекомендується найняти електрика, який розбирається в своїй справі, так як даний вид робіт не можна назвати безпечним для життя. У магазинах вибирайте тільки сертифікований і якісний товар.