Вимоги, що пред'являються до вхідних сталевих дверей Всі вимоги, які пред'являються до вхідних дверей, виготовленим зі сталі, що встановлюються на території Росії, можна розділити на три складових, які ми розглянемо в цій статті.

Якщо ви вирішили придбати сталеву якісну двері, то зробити це можна на сайті.

Вимоги, що пред'являються до вхідних сталевих дверей

Безпека

Ця вимога є першим і найбільш важливим, яке потрібно розглянути при виборі сталевих дверей в квартиру або будинок. Дверний блок по своїй конструкції має бути міцним, надійним, оснащеним зовнішнім лиштвою і при цьому виготовленим з товстої сталі. Варто згадати дверей, що встановлюються в банках, які там досить товсті, що робиться далеко не з тією метою, щоб забезпечити ізоляцію. Рекомендується, щоб зовнішній сталевий лист був «закладений» всередину короба, що забезпечує недоторканність при спробі силового віджиму полотна. Що стосується ригелів, то вони також повинні бути захищені таким чином, щоб не було можливості до них підібратися з боку стіни. Розглядаючи замок, рекомендується, щоб він був вмонтований в полотно потайливим методом, тобто не мав лицьову планку. Також важливо, щоб на дверях був вічко, в який ви зможете подивитися при необхідності. Варто погодитися, що замки, встановлюються сталеві двері, не повинні розкриватися шпилькою або викруткою, при цьому важливо, щоб фурнітура якісно стояла на своєму місці, не розхитувалася. Рекомендується вибрати приховану конструкцію навісів. У разі, коли вони зовнішні, то важливо, щоб проварені вони були якомога якісніше, а що стосується конструкції самого короба, то він не повинен мати знімних елементів. На думку професіоналів, найбільш надійний спосіб захистити квартиру – встановити сигналізацію. Однак, якщо вона у вас є, але при цьому на вході стоїть «ширма» - це все-таки не найбезпечніше рішення.

Ізоляція

Тут буде розглянута звуко-, теплоізоляція і герметичність конструкції. Двері може бути максимально товстої і надійною, однак, своїми експлуатаційними характеристиками вона вас не стане задовольняти, якщо в конструкції не будуть передбачені ущільнювачі, а полотно до коробки при цьому буде прилягати нерівномірно по периметру. Як результат, будь-який звук або запах легко проникне у ваше житло, а те, про що ви говорите всередині квартири, буде почуте в під'їзді. Ущільнювачі, завдання яких – забезпечити герметичність дверей, найчастіше виготовляються у вигляді гумок. Рекомендується, щоб їх було дві, і вони не відрізнялися особливою хитрою конструкцією, адже, рано чи пізно буде потрібно їх заміна, з чим вам доведеться впоратися.

Естетичність

Сучасна вхідні двері обов'язково повинна бути естетичною. Солідна конструкція може бути, як зсередини, так і зовні. Досягти цього зараз можна без особливих труднощів, адже доступні багато технологічні рішення та різноманітні оздоблювальні матеріали. З зовнішньої сторони практично і привабливо буде виглядати нанесений порошковий шар. Що стосується кольору, то така фарба доступна багатьох видів. У разі встановлення дверей на вулиці, слід покривати її зовні порошковим прозорим лаком. Завдяки цьому термін служби покриття збільшується у багато разів. Зсередини можна обробити двері чим завгодно, що ви самі бажаєте, починаючи ДСП і закінчуючи накладками зі шпону з дизайнерської колекції. Головне, щоб такий дизайн двері гармонійно виглядав на тлі загального інтер'єру приміщення.