Дверні доводчики Навіть сьогодні в умовах активно розвиваються технічних пристосувань ні-ні, та й доводиться зустріти вхідні двері в під'їзд житлового будинку з звичайним пружинним механізмом.

У певному сенсі це викликає розчулення – справжній діючий раритет!

Звичайно ж, пружини стали використовуватися значно рідше, адже на зміну їм прийшли кілька більш серйозні механізми – спеціальні domofon-vizit.in.ua. Хоча, якщо розібратися, пристрій насправді не дуже й складне.

В його основі знаходиться велика пружина, поміщена в міцний металевий корпус з маслом всередині. Виходить, що ці два невеликих доповнення дозволили отримати більш якісний і вдосконалений механізм, що дозволяє закривати двері, не створюючи шуму.

Невелика складність щодо дверних доводчиків пов'язана з вибором моделі і подальшим монтажем.

Що стосується моделі, то тут багато залежить від дверей, на яку належить встановити цей предмет. В розрахунок треба брати масу, ширину, площу дверей, а також силу, з якою повітряний потік впливає на полотно.

З метою спростити вибір сили доводчика domofon-vizit.in.ua важливо брати до уваги наступний принцип: потужність механізму повинна бути прямо пропорційною масі і площі дверей.

Дверні доводчики
Існує визначення стандартизації значень потужності доводчиків, яким служить стандарт DIN 1154 – в ньому прописані додаються дверними доводчиками зусилля. Якщо розглядати коротко, то в цьому документі вказується довжина і ширина дверей з відповідною їм потужністю доводчика.

Якщо торкнутися питання монтажу, то тут рекомендується повністю слідувати порадам виробника. Перевірити правильність встановлення доводчика можна так: слід відкрити двері на кут 90 градусів, а потім відпустити стулку. Якщо вона закривається безшумно і плавно, то значить, що все зроблено правильно.

Швидкість закривається полотна в залежності від виробника регулюється в двох діапазонах. Налаштування апарату краще всього зробити так, щоб уповільнення закривання відбувалося наприкінці приблизно з кутом відкриття близько 20 градусів.

Не варто забувати, що доводчику необхідна профілактика та налаштування під час експлуатації. Особливо це актуально з його використанням при скачуть і низьких температурах. Також важливо дотримуватися правил експлуатації доводчика. Не варто допомагати двері швидше закриватися.

Не можна заважати доводчику, підкладаючи під двері запобігають її закривання предмети. Все це значно прискорює знос конструкції, коли навіть самий ефективний ремонт не призведе до початковими характеристиками.