Косметичний ремонт що це таке В будь-якому приміщенні, рано чи пізно буде потрібно провести ремонт. В залежності від того, як експлуатувалося приміщення і наскільки воно зносилося, вибирають один з видів ремонту, який може бути капітальним і косметичним.

Також важливо розраховувати фінансові витрати, які ви готові виділити на процедуру ремонту. Перш ніж почати ремонт, потрібно визначитися, який його вид підійде в конкретній ситуації. Для цього ознайомимося з основними відмінностями та особливостями капітального та косметичного ремонту. Якщо вам потрібен avramstroy.ru звертайтеся до компанії «AVramstroy».

Косметичний ремонт що це таке

Найчастіше косметичний ремонт здійснюють частіше капітального і роблять його приблизно раз у 5 – 7 років. Причина полягає в низькій вартості і те, що для цього потрібно не так багато часу.

По суті, такий ремонт являє собою освіження та оновлення наявного інтер'єру, при якому капітально не змінюється планування самого приміщення. Таким чином, косметичний ремонт – доступний спосіб додання нового іміджу житла або офісу, що передбачає деякі роботи, пов'язані з декором і інтер'єром. Крім цього, такий ремонт відрізняється швидкістю виконання робіт і невеликими фінансовими витратами.

Варто зазначити, що на даний момент будівельний ринок пропонує найрізноманітніші матеріали, з допомогою яких косметичний ремонт стає простим і при цьому якісним. Якщо досвідчені майстри користуються високоякісними матеріалами, то житло, через деякий час перетворюється в оновлений красивий оазис, що таїть в собі затишок і комфорт.

Додатково варто сказати, що косметичний ремонт може бути як простим, так і складним. Простий ремонт: відновлюється існуючий інтер'єр, при цьому не змінюються елементи та оздоблення. Такий ремонт обумовлюється фарбуванням стін або шпалер, підлоги, вікон, дверей, мінімальне зонування і невелику зміну обстановки. Однак, даний вид ремонт не дуже довговічний, тому його фахівці не рекомендують.

Що стосується складного косметичного ремонту, то в цьому випадку задіюються нові оздоблювальні матеріали. До того ж, багато компаній пропонують штатних дизайнерів, які вміло складають дизайн-проект майбутнього житла, відштовхуючись від якого здійснюють свою роботи кваліфіковані майстри.

По суті, косметичний ремонт складається з наступних процедур:

• роботи, пов'язані з стелею – ремонтується, що фарбується, обклеюється шпалерами, монтується підвісна конструкція;
• роботи зі стінами – ремонтуються, обклеюються шпалерами, шпаклюються, фарбуються;
• роботи з підлогою – укладається паркет, ламінат, стелиться лінолеум, ковролін і інші підлогові покриття;
• використання гіпсокартону – монтуються полиці, стінні конструкції і так далі;
• роботи, пов'язані з електрикою – замінюється проводка і розетки, встановлюються додаткові розетки, підключаються освітлювальні прилади;
• ремонтуються вікна, балконні блоки, замінюються скла;
• замінюються і ремонтуються двері;
• проводиться заміна або ремонт радіаторів опалення, труб. Додатково вони можуть забарвлюватися;
• укладається кахельна плитка;
• роботи, пов'язані з сантехнікою – ремонтується санвузол, замінюються труби водопостачання і водовідведення;
• підсобні роботи – збирається і вивозиться будівельне сміття, на об'єкт здійснюється доставка будівельних матеріалів.