Алкідна емаль Dufa Malerweisslack Malerweisslack - емаль, що користується популярністю у професіоналів. Нею фарбують вікна та двері, радіатори опалення та інші подібні об'єкти.

Ціну виправдовує свою - емаль дуже економна у витраті, володіє відмінною покривною здатністю, легко наноситься, пофарбовані нею поверхні характеризуються стійкістю до атмосферних впливів, стабільністю блиску, добре витримують механічні навантаження (їх важко подряпати або пошкодити ударами).

Покриття з Malerweisslack - це, як правило, заключний (оздоблювальний) шар. Перед тим як нанести його, згідно з технологією необхідно провести ряд підготовчих робіт. Зокрема, при обробці дерев'яних поверхонь їх спочатку обробляють www.postroil.com (наприклад, Dufa Vorstreichfarbe), грунтувальним лаком і тільки потім Malerweisslack в два шари з проміжною сушкою 24 години.

Алкідна емаль Dufa Malerweisslack
Металеві поверхні перед нанесенням емалі обробляються двічі антикорозійним грунтом. www.postroil.com також необхідно попередньо обробити ґрунтовкою. Причому, якщо покриття вийшло рівним і якісним, то згодом достатньо одного шару www.postroil.com.

Природно, все це стосується нових, раніше пофарбованих поверхонь. При оновленні старих лакофарбових покриттів досить переконатися в тому, що вони міцні, чисті від забруднень і жирових плям. Якщо все нормально, то можна фарбувати без попереднього www.postroil.com. Наноситься Malerweisslack пензлем, валиком або методом розпилення.

Якщо ва мтребуется www.nba.su для вашого бізнесу, тоді рекомендую вам звернутися в компанію ТОВ "Невське Брокерське Агентство", а ось офіційний сайт компанії www.postroil.com