Подвійні двері їх особливості, види, переваги та недоліки Багатьом відомо, що сучасний ринок може запропонувати не тільки одинарні, але і двостулкові двері. Звичайно, багатьом знайомі такі конструкції, але не всі розбираються у їх різновидах.

А ці знання необхідні для того, щоб зробити остаточний вибір на користь тих або інших дверей, які підійдуть в конкретній ситуації. У цій статті розглянемо різновиди дверей, їх переваги і недоліки, а ціни на такі конструкції можна подивитися за наступним посиланням - http://dveriservice.kiev.ua/ceni.html.

Подвійні двері їх особливості, види, переваги та недоліки

Особливості подвійних дверей

Всі моделі подвійних дверей відрізняються єдиним головним критерієм – місцем розташування стулок у просторі. Одним словом, в одних моделях стулки розташовуються в одній площині, а в інших – у двох площинах, які розміщуються паралельно одна одній. Ці дві конструкції відрізняються не тільки технічними характеристиками, але і властивостями, тому розглянемо це питання докладніше.

• подвійна двері, в якій полотна розміщуються в одній площині. Відрізняються тривіальної головною функцією – забезпечують відкривання і закривання досить широких прорізів, з якими не здатні впоратися одностулкові конструкції. Що стосується мінімального розміру такої двері, то це показник до 1200 мм. Збирається даний блок з двох класичних полотен, розміри яких бувають наступними: 600 на 600 мм, 800 на 400 мм. Функціональна завдання таких дверей – часткова звукоізоляція і візуальне розділення між двома просторами;

• подвійна двері, де полотно розташовуються паралельно. Найчастіше такі двері виконуються вхідними, а їх завдання – забезпечувати максимальну теплоізоляцію приміщення. Оптимальний рівень теплоізоляції і звукоізоляції забезпечується повітряним прошарком між двох дверних полотен. На даний момент не виготовляються такі міжкімнатні двері, хіба що на замовлення.

По суті, інформація, описана вище, є все, що потрібно знати про відмінності між видами подвійних дверей. Далі ознайомимося з іншою, не менш важливою класифікацією.

Способи відкриття подвійних дверей

Що стосується цих різновидів, то вони знайомі кожному. Це стосується розпашних та розсувних конструкцій. Нижче ознайомимося з експлуатаційними характеристиками кожного варіанту.

• Розстібні двері подвійні. Головною особливістю такої конструкції є те, що двері відкривають на себе або від себе. Відмінності між ними можуть укладатися лише в тому, в якому напрямку відкриваються стулки (в одну, іншу сторону або обидві). Що стосується останнього варіанту, то це маятникові двері, і вони не застосовуються в якості вхідних. Винятком можуть бути хіба що великі магазини та торгівельні зали і для того, щоб забезпечити збереження тепла всередині приміщення, такі конструкції встановлюються одна за одною, то є кілька штук. До того ж, такі двері зараз виготовляються з самих різноманітних матеріалів: металу, дерева, скла, МДФ, а також пластику;

подвійні розсувні двері. Головна відмінність від першого варіанту полягає в тому, що така конструкція не розчиняється в сторони, а роз'їдуться в різні боки. Пояснюється це наявністю спеціального роликового механізму. До речі про механізм, він може бути різним і тому такі двері бувають двох типів: підвісними (вся навантаження двері лягає на верхню напрямну) і двері-купе (встановлюються на ролики, що закріплюються знизу). Велика надійність притаманна останньому варіанту.