Консервативний у кращому сенсі Цей затишний будинок - відрада для очей. З добре продуманим плануванням, просторий він може розміститися на невеликій ділянці землі і використовуватися як класичний будинок для однієї сім'ї.

Вікна з дерев'яними рамами і закриваються віконницями, виконані в стилі «Рустика», красиві фронтони з безліччю квітів на балконі і оброблений кованим залізом вхід надають дому особливий шарм, підкреслюючи його сільський характер. Дерев'яне огородження балкона є одночасно захистом і прикрасою. Пропорції його добре продумані, а відкрита тераса під дахом гармонійно вписується в загальний вигляд будівлі. У центрі фасаду — вхідні двері з дерева і скла, прикрашені деталями з кованого заліза.

Консервативний у кращому сенсі

На верхньому поверсі можна розмістити дві затишні світлі дитячі спальні та спальню батьків у якій установлені klimatkomfort76.ru з гарним балконом. Простора ванна завершує планування другого поверху.

Характерно використання всіх резервів площі. Так, з горища створюється дивне приміщення, в якому можна розмістити безліч речей. Вдало спланований хол другого поверху. У ньому можна розташувати письмовий стіл або влаштувати куточок для читання.

Будинок займає відносно невелику площу і тому ділянку в 300 м2 достатній для його розміщення.

Консервативний у кращому сенсі

З їдальні потрапляєш безпосередньо на терасу, призначену для відпочинку. Наявність такого місця сьогодні є складовою частиною комфорту, без якої не хотілося б обходитися. Завдяки даху, далеко виступає за межі стін будинку, можна не відмовляти собі в задоволенні посидіти на свіжому повітрі навіть при поганій погоді.

Внутрішнє оздоблення приміщень відповідає вимогам самого високого рівня. Застосовуються при обробці матеріали -тільки високої якості і екологічно чисті. Гарний настрій створює широке застосування дерева. Наприклад, сволоки в житлових приміщеннях зроблені видимими. Звертає на себе увагу ретельна обробка деревини.

Консервативний у кращому сенсі

Поряд з представленої плануванням можливі і інші її варіанти.