Цеглу екологічний будматеріал з відходів целюлозного виробництва Як відомо, прогрес не стоїть на місці і зараз відходи переробних комбінатів деревину на целюлозу і папір енергійно застосовують у виготовленні різноманітної продукції.

Наприклад, піна монтажна або акумулятори, окремі типи яких виготовляють на основі саме цих видів відходів.

Не дуже давно, вчений група, яка працює в Університеті Іспанії, представила абсолютно нову систему виробництва будівельних цеглин з використанням відходів целюлозно-паперових комбінатів. Як сказали самі оригінатори цієї унікальної ідеї, в недалекому майбутньому вона буде до кінця підготовлена для початку масштабного виготовлення. Після чого, на ринку будівельних матеріалів, з'являться експериментальні зразки екологічних цеглин, у яких є шанси стати конкурентною заміною тим цеглин, які існують зараз.

При будівництві будинку з цегли необхідно придбати двері. На сайті www.dveri-aramil.ruвы можете вибрати і замовити якісні і красиві двері з масиву дерева. Який же принцип роботи даної технології? Насамперед відбувається збір відходів целюлозних комбінатів фахівцями, також вони збирають осад, одержаний згодом очищення стічних вод комбінатів. Наступним етапом є ретельне перемішування з традиційним матеріалом – глиною.

Цеглу екологічний будматеріал з відходів целюлозного виробництва
Потім отримана суміш потрапляє під прес і відправляється на вичавлювання з промислового сопла. У кінцевому рахунку, виходить однорідна маса, яку нарізають на стандартні цеглини і відправляють на випалювання в спеціальних печах. Дана технологія виробництва інноваційних цеглин є самою легкою і швидкою, порівняно зі стандартною технологією.

У недалекому майбутньому, за допомогою даної технології, істотно скоротяться витрати на виготовлення і енергію, яка споживається при виробництві – переконані розробники.

Також варто підкреслити, що дані цеглу від своїх «побратимів», вироблених за звичайної технології істотно відрізняються ізоляційними показниками в кращу сторону і дуже низькими показниками теплопровідності. Також дана технологія дозволяє істотно скоротити обсяги відходів на целюлозно-паперових комбінатах і дозволяє вживати менше за обсягом глину у виробництві будівельних цеглин.

Розмір будівельних цеглин при виготовленні за новою технологією виходить в рамках 3 Х 1 Х 6 сантиметрів, але якщо порівнювати їх з традиційними цеглою, останні зразки не мають кращих показників механічної міцності, ніж традиційні.

Але фахівці працюють над поліпшенням даних показників, шляхом добавки відходів виробництва рослинного масла і відходів виробництва біодизельного палива.