Компоненти розподільного щитка В даному тексті спробуємо дати найбільш корисні рекомендації щодо експлуатації та використання розподільчого щитка. Адже це невід'ємна частина практично кожної сучасної квартири.

Багато мають электрощитки саме в приміщенні, а не в просторі парадної. Для інших важливо вміти встановлювати і приєднувати розподільні щитки в процесі ремонту квартири.

Вибір кількості контурів

Для початку слід визначити найбільш значний аспект, тобто на яку кількість контурів поділяється квартирна електромережа в цілому. Це слід зробити з таким розрахунком, щоб ваша мережа мала зручністю, безпекою та не перевантажувалася в процесі роботи. На багатьох інтернет порталах висловлюються самі різноманітні припущення щодо кількості контурів, і з'ясувати скільки їх слід робити в дійсності є важливим нюансом.

Якісна електротехніка від www.promkabel.ua забезпечить довгострокову і надійну роботу. Існує спосіб, який дозволяє підрахувати потрібну вам кількість контурів. Для кожного приміщення використовується мінімум пара, для розеток і освітлення. Додатковий робиться для кондиціонера (при наявності) та електричні кухонні прилади вимагають окремого контуру.

Звичайно, існують і додаткові нюанси. Для ванної та туалету встановлюється диференціальна автоматика, а лоджія обладнується без поділу на розетки і освітлення.

Безпека

Компоненти розподільного щитка
Щоб захистити власну квартиру від проникнення слід використовувати металеві двері, а для захисту від пошкодження електрикою, потрібно якісно обладнуватися щитки.

Якщо для вхідних дверей найважливішим елементом є замок, то для електрощитка – це ввідний автоматичний перемикач. Даний регулятор одним натисканням вимикає електрику у всій квартирі. Не менш важливий диференціальний автоматичний вимикач, який захищає мешканців від впливу електрикою при протіканнях і подібному, виконуючи автоматичне вимикання.

З'єднання з зовнішніми щитками

Важливо враховувати не тільки обов'язкова наявність ввідного автоматичного перемикача, але і потужність оного, яка обов'язково менше потужності перемикача встановленого в парадній. Приміром, якщо в парадній 63 ампера, то в квартирі встановлюється перемикач на п'ятдесят ампер.