Вибір дверей для кухні Коли вибирається двері для кухні, то вона повинна бути функціональною і комфортною. Крім цього така двері в будинку або квартирі значущою частиною інтер'єру.

Тому, потрібно визначатися з матеріалом, а також з конструкцією дверей.

Оскільки, як правило, на кухні безліч різних запахів, то двері повинна пропускати мінімальну їх кількість. Якість покриття і матеріалу облицювання тут має велике значення.

На будівельному ринку на сьогоднішній день одними з найбільш популярних є скляні двері, шпоновані, ламіновані, дерев'яні, а також різні їх комбінації.

До числа недорогих дверей відносяться вироби шпоновані. Вони надійні, довговічні і стійкі до вологи. До того ж, їх перевагою є те, що шпоновані двері мають багатий вибір кольору.

Також довговічними і функціональними є ламіновані двері. Ламінат відноситься до досить дешевих матеріалів. Ламіновані двері особливого догляду не потребують, а також вони володіють стійкістю до різних механічних пошкоджень.

Універсальними вважаються скляні двері. Для кухонь вони дуже добре підходять. До того ж, стиль і дизайн дверей може бути різним. Іноді в таких дверях використовують вітражі, але частіше встановлюють матове або прозоре скло. У цьому випадку все залежить від того, який саме вид скла воліє замовник. При виборі скляних дверей дуже важливо перевірити надійність конструкції короби і скляного полотна.