Скляні козирки в екстер'єрі будинку Відмінним рішенням для вхідної групи будинків є козирки зі скла – сучасного і доступного матеріалу. Вони поєднують у собі основну функцію – захист від опадів, з естетичної, надаючи входу в будівлю красу і відчуття завершеності, тому зараз стало дуже популярним також art-solution.com.ua.

Чому саме скло?

Розвиток технологій сприяло широкому застосуванню стекол з раніше не властивими цьому матеріалу характеристиками.

До первісної прозорості і крихкості додалися:

#10004; міцність;

#10004; багатокольоровість;

#10004; багатошаровість;

#10004; різна ступінь світлопроникності.

Такі показники сприяли витісненню склом в деяких будівельних конструкціях інших матеріалів. На зміну залізним навісів прийшли козирки зі скла, монолітні панелі замінили скляні вітражі. Скляні двері для великих торгових центрів, взагалі стали нормою.

Доступність термічного обладнання для обробки скла великих розмірів, дозволила малим підприємствам самостійно змінювати геометрію листового скла. В результаті art-solution.com.ua закругленої форми нікого не здивувати.

Простота переналагодження скляного обладнання дозволяє виробляти для кожного проекту індивідуальні і неповторні конструкції.

Поєднання скла з різними матеріалами в екстер'єрі

Кожен матеріал привносить свої відтінки сприйняття екстер'єру будинків. Бетон дає відчуття монолітності і тяжкості. Мармур асоціює з багатством. Сталь більше сприймається як хай-тек. Скло створює враження легкості і світлості. Особливе відчуття легкості дає безкаркасний козирок із скла, закріплений на розтяжках.

На користь повсюдного застосування скла говорить те, що воно поєднується з будь-якими матеріалами:

#10004; дерево;

#10004; бетон;

#10004; камінь;

#10004; метал.

Особливість скла в дизайні екстер'єру полягає в його здатності підкреслити гідність інших матеріалів, і відтінити їх недоліки. Та ж бетонна стіна виглядає легше і веселіше, коли на ній розташовані вікна. Застосування скла з полірованої нержавіючої сталлю – ідеальне поєднання сучасних матеріалів і технологій.

Обслуговування скляних конструкцій простіше і дешевше, ніж зовнішніх елементів з більшості інших матеріалів. За допомогою недорогих миючих засобів, скляні фасади швидко набудуть бездоганний вигляд. Тоді як, на відновлення первісного вигляду пофарбованих фасадів доведеться витратити більше часу і коштів.

І для приватних будинків і для інфраструктурних об'єктів, обов'язковим атрибутом є козирки над вхідними дверима. Оптимальним варіантом, для багатьох з них, будуть козирки зі скла, гармонійно доповнюють зовнішній вигляд.