Чим так приваблює меблі з масиву Ринок меблевої продукції представляє багато красивою і сучасних меблів, виконаної в різних стильових рішеннях з різного матеріалу. Незважаючи на таку велику кількість нових технологічних конструкцій, від доброї і, випробуваної часом, класики ніхто не відмовився.

Люди починають більше цінувати і прагнути до придбання меблів з природних матеріалів.

Меблі для передпокою, вітальні або спальні, виготовлена з масиву, завжди буде в моді і в ціні. Ще не винайшли такого матеріалу, який міг би дати таке ж тепло, запах, затишок і навіть енергетику, як натуральна деревина. До того ж її гідність ховається ще і довговічності. Існує безліч меблевих гарнітурів збереглися з минулих століть.

У чому причина дорожнечі дерев'яних меблів?

Стіна з масиву має традиційно дорогою вартістю, через це його вважають престижним. Його вартість така висока, тому що в його виготовленні потрібно багато ручної праці. Варто відзначити, що деревину з вродженими або набутими дефектами у вигляді тріщин, сучків або гнилі не застосовують. Це призводить до відбракування більшої частини сировинного матеріалу. Велике значення у виготовленні меблевого гарнітура мають використовувані породи дерева.

У меблевому виробництві застосовують багато різних цінних порід деревини. Найкращими видами деревини вважаються: ялина, вільха, бук, дуб, береза, горіх або сосна. Найкращою породою вважається дуб. Підібрати двері з масиву можна в Дельті, тоді ваш дубовий стіна буде поєднуватися з дверима. Вироби з дуба виглядають дуже елегантно, розкішно і респектабельно. Вони можуть прослужити кілька століть.
Дубові гарнітури завжди говорили про достаток, вишуканості і консерватизмі своїх власників.

Ніж дуб відрізняється від іншої деревини?

Дуб має однією властивістю, якого немає в інших дерев. Його можна помітити при спеціальній обробці. Ця особливість ховається в його глибинній структурі. Коли розпилюють колоди цієї породи, а після виробляють спеціальну обробку дощок, проводиться створення світлового ефекту. Остаточно відполірована поверхня починає виглядати ще багатше і яскравіше.

У виробництві меблевої продукції застосовують тільки стиглу деревину. Це необхідно, тому що дерево тільки згодом починає проявляти свою структуру з природним характером. Дана обставина визначає остаточний вигляд виробу. Тому після того як дерева зрубають, їх починають сушити, майже рік. Після цього виробляють обпалювальну сушку для забезпечення міцності продукції в умовах сучасного будинку та центрального опалення.