Міжкімнатні двері потрібен їм догляд Не всі власники дверей, які встановлюють між кімнатами, знають, що цього атрибуту інтер'єру потрібен догляд і робити це потрібно постійно. Якщо ж ця умова буде виконуватися міжкімнатні двері збережуть свій зовнішній вид на досить тривалий термін.

Важливо пам'ятати, що для чищення міжкімнатних дверей слід застосовувати лише спецзасоби, це потрібно для того, щоб не пошкодити лакове покриття міжкімнатних дверей, бо як всі чистячі засоби мають різний склад, кількість і розмір абразивних речовин. До всього, фахівці не радять використовувати засоби з абразивними компонентами, так як це може призвести до сумних наслідків. Найбільш популярним способом очищення дверей вважається застосування особливого розчину, до складу якого входять 10% спирту і 90% води.

Дверей з цілісного масиву догляд потрібно найбільш часто, якщо порівнювати з іншими видами дерев'яних дверей. Виробники виставляють термін експлуатації таких дверей близько 50 років, однак щоб двері змогла прослужити такий довгий термін, власнику потрібно дотримуватися деяких правил.

Насамперед, температура повітря, там, де встановлена двері з масиву, зобов'язана бути в проміжку то +15С до +36С, а вологість не більше 70%. І, звичайно ж, елементарними правилами користування також не слід нехтувати.

Міжкімнатні двері потрібен їм догляд
Міжкімнатні двері потрібен їм догляд

Експерти радять щорічно протирати двері поліроллю. У лаковому покритті з роками з'являються мікротріщинки, куди проникає вологість і кисень, що сприяє незворотних змін дверної поверхні. У даній ситуації на допомогу може прийти восковий поліроль, вона затре мікротріщинки, не дозволяючи їм розростатися, і тим самим продовжить термін експлуатації дверей. Найбільш ретельно потрібно обробляти нижню частину поверхні міжкімнатних дверей, оскільки саме вона піддається найбільшому впливу вологості в процесі миття підлог.

В період ремонту дверей необхідно оберігати від потрапляння на неї різних будівельних сумішей, що може викликати не передбачуване хімічної взаємодія з дверним покриттям. З'явилася подряпину на покритої лаком двері можна вивести за допомогою дрібної шкурки, а потім покрити воском для полірування і натерти до блиску.

Проводячи догляд за дверима, не слід забувати і про дверних петлях. Вони також вимагають очищення і змащення хоча б раз у рік.