Металопластикові вікна в Одесі де купити і як вибрати

Порівняно недавно, на заміну звичних дерев'яних вікон, прийшли пластикові і металопластикові віконні конструкції. Їх різноманітність та індивідуальний підхід при виготовленні виробів під замовлення, дозволяє вибрати моделі вікон, які будуть ідеально поєднуватися з створюваним інтер'єром приміщень.

Чим металопластикові вікна відрізняються від пластикових?

Якщо порівнювати віконні металопластикові конструкції з аналогічними зразками пластикових вікон, то перевага явно на боці перших. Металопластикові вікна оснащені додатковим каркасом з металу, який вбудований всередину віконної конструкції. При цьому зовнішня сторона, повністю складається з пластикового профілю. Такий каркас більш міцний і стійкий.


Якісні www.novikon.com.ua пропонує компанія «Новікон». Тут ви знайдете широкий вибір товару від найкращих виробників. Звернувшись до представників компанії, ви зможете замовити:


  • металопластикові двері;


  • металопластикові вікна;


  • будь-які комплектуючі та аксесуари, такі як москітні сітки; склопакети; підвіконня та інша фурнітура.

Переваги металопластикових віконних конструкцій

Прикрашаючи своє житло, кожен домовласник бажає отримати максимум комфорту і зручностей. Використання металопластикових вікон дозволяє не тільки зробити гарний інтер'єр приміщення, але і істотно заощадити тепло. Ці вікна мають ряд переваг:


  • Довговічність. Вікно розраховане на довгострокову експлуатацію, не менше 20 років. Сюди ж відноситься і стійкість до кліматичних змін і атмосферних впливів.


  • Пожежна безпека. Матеріал ПВХ використовується у виробництві вікон, не горючий, швидко згасає і не дає полум'я горить.

  • Герметичність. Місця швів і стиків герметичні, це створює відмінні шумо - і теплоізоляційні характеристики.


  • Легкий догляд. Вікна з металопластику можна мити практично будь-якими миючими засобами, головне щоб в склад речовини не входили абразивні з'єднання і розчинники. Також величезним плюсом є той факт, що ці вікна не потрібно заклеювати на зиму і фарбувати.


  • Естетичність. www.novikon.com.ua подбав про те, щоб дизайн віконних конструкцій міг вписатися в будь-який інтер'єр приміщень. Стильні і красиві металопластикові вікна задовольнять запити будь-якого домовласника.


Високотехнологічні методи виробництва вікон, дозволяють оснастити їх будь-якими сучасними механізмами. Стулки можуть відкриватися в таких площинах, як буде комфортно замовнику.