Вантажні ліфти - де застосовуються Часто ми навіть не замислюється про те, що існують не тільки пасажирські ліфти, старі і нові, красиві і дуже зіпсовані, але і вантажні. Останні конструкції рідко можна побачити звичайного відвідувача торгового центру і покупцеві в магазині.

Такі механізми використовуються тільки працівниками і являють собою не завжди привабливе видовище.

Однак не варто думати, що якщо www.lift.kiev.ua використовується виключно для перевезення тягарів, то він не повинен мати елементарної обробки і нормального освітлення. Навпаки, саме від цих параметрів залежить, настільки довго буде служити подібне обладнання. Адже навантаження на вантажний ліфт значно більше, ніж на будь-пасажирський, що накладає відбиток на термін його служби.

Просто чудово можна оформити вантажний ліфт з допомогою сучасних матеріалів. Вони дозволять зробити кабіну стійкою до пошкоджень, стильною і довговічною. Наприклад, дуже добре показує себе кабіна з панелями з нержавіючої сталі.

Підлога в ліфті може бути різним. У ньому чудово поєднуються рифлені алюмінієві пластини і нержавіючі сталеві листи, які можуть переносити тиск сильних тягарів і при цьому залишатися у своєму первозданному вигляді. При бажанні замовника можна ще додатково зміцнити поверхню підлоги більш міцними матеріалами, такими як армована фанера.

Щоб можна було не тільки складати вантажі в ліфт, але і вдало транспортувати їх на потрібний рівень, обов'язково стеля монтується освітлення. У сучасних варіантах це найчастіше світлодіодні стрічки. По-перше, вони не займають багато місця, що дає можливість розширити корисну площу ліфта, а по-друге, такі лампочки довговічні і по яскравості ні чим не поступаються тим же лампам розжарювання.

Двері ліфта теж облицьовуються нержавіючими пластинами. У таких конструкціях є механізми, які повністю контролюють відкривання і закривання дверей. Вся панель керування ліфтами не особливо відрізняється від пасажирського варіанту. Вона може бути обладнана високоякісним дисплеєм, на який виводиться вся необхідна інформація.

Отже, вантажний ліфт, хоч і не перебуває на увазі, але виконує набагато більш важливі функції. Тому і матеріали, з яких він складається, обов'язково повинні бути якісними і міцними.

Зв'язатися для купівлі вантажного ліфта Ви можете за телефоном (044) 337-04-67.