Яка двері підійде для ванної кімнати Оформлення ванної кімнати завжди ставить перед власником чимало складних завдань. Одна з них – підібрати підходящу двері в приміщення. Добре виконувати свої функції зможе тільки той виріб, який наділений високою вологостійкістю, відрізняється гігієнічної чистотою і безпекою.

Також бажано, щоб використовувана двері мала цікавий зовнішній вигляд. Тільки тоді її можна назвати ідеальним. Які можливі варіанти?


Двері з масиву деревини

Звичайна дерев'яна двері для ванної кімнати не може бути названа вдалим рішенням. Хоча такий виріб відрізняється естетичністю і безпекою, воно може досить швидко зіпсуватися через постійного контакту з вологою. Навіть якщо систематично проводити захисні заходи, використовуючи лак або фарбу, двері все одно довго не прослужить.

Двері з деревних панелей

Яка двері підійде для ванної кімнати
Практичні характеристики виробів, виконаних з ДСП, ДВП або МДФ, дещо краще, ніж дерев'яних дверей. Особливо добре з впливом вологи справляються двері МДФ. Також вони володіють екологічною чистотою, тому безпечні в даному випадку. Тим не менш, виглядають подібні конструкції не дуже презентабельно. І до того ж по-справжньому довго прослужити вони не можуть. Адже підвищена вологість їх все одно швидко зіпсує.

Шпоновані та ламіновані двері

Якщо власник хоче оформити ванну якісно, але не бажає витрачати багато коштів, він може зупинитися на ламінованої або шпонованих дверей. Такі вироби поєднує в собі відносно високу вологостійкість, естетичний зовнішній вигляд і екологічну чистоту. Також їх досить легко приводити в порядок, якщо з'являються забруднення. Тим не менш, деревний шпон з часом приходить в непридатність. А на ламинированном покритті можуть з'явитися подряпини.

Скляні двері в ванній

Немає більш вдалого варіанту для ванної кімнати, ніж скляні двері. Вона характеризується ідеальною водостійкістю, гігієнічністю, чудовим зовнішнім виглядом. При правильній експлуатації скляні двері дуже довго прослужить. Турбуватися про її міцнісних якостях не потрібно, оскільки така виріб здатний витримувати досить значні механічні навантаження. Але, як і зрозуміло, обійдеться двері з скла досить дорого.

Зрозуміло, що кожен представлений варіант наділений своїми перевагами. І, якщо власник їх врахує, він зможе провести роботи самим якісним чином.