Для чого потрібні міжкімнатні двері Питання-роздум, винесений у заголовок, далеко не такий простий, як це може здатися на перший погляд. Традиційно дверний блок сприймається, як невід'ємна частина будь-якого приміщення, однак з цього правила існує і чимало виключень.

Не випадково настільки популярним став в останні десятиліття стиль інтер'єру «студіо», який передбачає практично повну відсутність в приміщенні внутрішніх дверей.

Призначення міжкімнатних дверей

Отже, які ж основні функції www.pregospb.ru у сучасних будинках і квартирах?

Безумовно, необхідно згадати про початковому утилітарному призначенні дверних блоків. Вони створюють відчуття повної замкнутості приміщення, ізолюючи його від решти простору. Це дозволяє створити необхідну особисту зону для кожного члена сім'ї, або відокремити простір за яким-небудь функціональною ознакою. Адже неможливо уявити собі без дверей санвузол, ванну кімнату, робочий кабінет і спальню, дитячу, підсобні і господарські приміщення.

За типом відкривання міжкімнатні двері можуть бути:

  • Розпашні – найбільш поширені, практичні і надійні;

  • Розсувні – вимагають використання спеціальних механізмів. В ряді випадків дозволяють економити простір;

  • Складні – більшою мірою декоративні, ніж функціональні.
  • Двері дозволяють запобігти появі небезпечних для здоров'я протягів, а так само забезпечують можливість створення диференційованого температурного режиму в кожній окремій кімнаті. Так, дитячої або вітальні взимку можна збільшити число обігрівальних приладів, а в спальні підтримувати комфортну прохолоду, а влітку відповідним чином включати систему кондиціонування.

    Двері в кухню дозволяє захистити квартиру від розповсюдження запахів їжі, що готується, диму й випарів, шуму працюючої кухонної техніки. При наявності в будинку тварин за допомогою дверей можна обмежити їх доступ в певні кімнати на кухню, особливо, коли вони залишаються одні.

    Ну і, звичайно ж, не слід забувати про величезний естетичному значенні міжкімнатних дверей в художньому оформленні приміщень. Незліченна кількість дизайнерських варіацій, необмеженість кольорової лінійки, унікальні за своїми характеристиками конструкційні та оздоблювальні матеріали – все це дає можливість міжкімнатних дверей стати одним з ключових елементів інтер'єру будинку, офісу, установи.

    Матеріал наданий компанією «ПРЭГО» - www.pregospb.ru