Правила вибору вхідних дверей Хороша вхідні двері в першу чергу повинна бути надійною. Вона обов'язково повинна протистояти не тільки інтелектуальному, але і грубого злому. Двері повинні мати можливість встановлення контролю доступу.

Наприклад, це може бути дверне вічко.

До того ж, тепло - і звукоізоляція повинні входити в параметри двері. Так, www.masterlock.ru повинні органічно вписуватися в інтер'єр і що називається – радувати око. При покупці або замовленні, зрозуміло, це виріб повинен мати гарантію.

Сталеві двері є одними з найнадійніших. Адже безпека і спокій в домі головна функція двері. З використанням грубої фізичної сили сталеві двері практично неможливо проломити або вибити.

Конструкція таких дверей складається з листів одягненої легованої сталі. Товщина сталі складає 2 або 4 мм. Також гарна двері має додаткові ребра жорсткості. Їх називають лонжерони.

Правила вибору вхідних дверей
Ці ребра під навантаженням не дозволяють сталевим листами прогинатися. Типові двері, як правило, мають два горизонтальних і три вертикальні ребра. Важливим моментом є дверна коробка.

Існує два основних варіанти виконання дверної коробки – складний і простий. Простий виконується з окремих профілів стали, а з цільногнутого профілю виконується складний варіант.

Останній варіант по надійності краще, так як це не має зварних швів монолітна конструкція. Як відомо, шви є слабкою ланкою в конструкції будь-якої двері. Також вибираючи двері, потрібно звертати увагу на якість фурнітури.