Універсальний поліуретановий лак Teknos Helo Компанія Teknos Oy, заснована в 1948 році, на сьогоднішній день є найбільшим у Скандинавії виробником промислових фарб; присутній в асортименті і широка гама www.postroil.com, розрахованих на роздрібного споживача.

Цей поліуретановий лак виділяється із загального ряду відразу за кількома параметрами. Крім підвищеною зносо - та ударостійкість він характеризується здатністю переносити значні динамічні навантаження, що виникають внаслідок зміни геометричних розмірів деревини (наприклад, із-за перепадів вологості) або не зовсім точною укладання дощок чи плашок.

Якщо завдяки базовим характеристикам міцності його можна рекомендувати для обробки спортзалів, театральних сцен, танцмайданчиків, то остання особливість робить його справжньою знахідкою для тих, хто стикається із завданням приведення в «божеський» вид далеких від ідеалу вітчизняних підлоги. Покриття не розтріскується навіть на вельми проблемних підставах, не йде в жовтизну і дуже довго зберігає первозданний блиск.

Ще одна унікальна перевага цього складу - дуже швидке висихання; в результаті аромат розчинника, і без того не надто сильний, відчувається лише протягом перших годин після нанесення. До речі, на відміну від водно-дисперсійних матеріалів утворена їм плівка непроникна для води та її парів, тому повністю ізолює поверхню від цих негативних факторів.

Цілий, без розривів (а вони можуть вийти лише на надмірно щілястий спорудах) шар лаку надійно захистить деревину від міні-потопу (зрозуміло, господарям краще оперативно ліквідувати протікання) або конфузу, що сталася з маленькою дитиною або домашнім тваринам. Більше того, в останньому випадку після збирання навіть натяку на запах не залишиться.

На противагу більшості паркетних лаків, Helo універсальний і може застосовуватися як всередині, так і зовні приміщень, наприклад, для стійкої www.postroil.com, садових меблів, човнів, причому лакування не стане білястої навіть після тривалого контакту з вологим морським повітрям або солоною водою. До речі, Helo володіє хорошою адгезією не тільки до деревині, але і до металу, цегли та природного каменю, так що з його допомогою легко навести «глянець» навіть на неотделанную кладку.

Основу очищають від жиру, бруду, слабких верств колишніх покриттів і шліфують; міцні ділянки старого лаку зашкурівают до матовості. Об'єкти, що піддаються інтенсивному впливу ультрафіолету і біологічної агресії (віконні рами, вхідні двері, човни тощо), попередньо обробляють безбарвними фірмовими антисептиками Woodex (блакиттю або грунтом) і додатково шліфують. Якщо використовується водорозчинні засіб Woodex Aqua, то перед лакуванням вичікують три-сім днів.

Лак ретельно перемішують, дістаючи до дна ємності; www.postroil.com завжди виконують глянцевим складом, розведеним на 20% розчинником Teknosolv 1621, а для фінішного покриття застосовують модифікацію бажаного ступеня блиску. Всередині приміщень, достатньо двох шарів, тоді як човни та інші відповідальні об'єкти вимагають трьох-чотирьох проходів; проміжні шари злегка зашлифовывают.

Працюють широкої пензлем, валиком, шпателем або розпилювачем при температурі підкладки, атмосфери і фарби не нижче +5 градусів Цельсія і відносній вологості повітря до 80%.

Helo - міцний, стійкий кді-намическим навантажень швидкосохнучий поліурета-новий лак для зовнішніх і внутрішніх робіт; утворена їм паро - і водонепроникна плівка надійно захищає примхлива підставу від шкідливого зовнішнього впливу.

Матеріал рекомендується для обробки підлог, що піддаються інтенсивному зносу (на спортивних та танцювальних майданчиках, в холах і т. д.), «грають» старих підстав, а також віконних рам, дверей, човнів, садових меблів. Підійде він і для декорування кам'яної або цегляної кладки. З усього вище написаного випливає, що якщо у вас намічається samdelay.com тоді цей лак для паркету вам просто необхідний, бо це якісний продукт, з яким ваша квартира буде в кращому вигляді.