Як правильно встановити металеві двері Дерев'яні вхідні двері поступово поступаються своє місце більш надійним металевим конструкціям. Установка таких дверей вимагає певних знань, але освоїти їх під силу майже кожному домашньому майстрові.

Тому, перед початком робіт слід чітко розрахувати свої сили і підготувати потрібний інструмент.

Перед покупкою двері варто звернути увагу на метал і його товщину. Вона повинна становити не менше двох міліметрів. У закритій двері можна помітити невеликі зазори в місцях розташування петель, які прикривають ущільнювачі. Якщо їх немає, то можуть виникнути труднощі при закриванні і відкриванні полотна.

Конструкція металевих дверей влаштована так, що її вільно можна знімати з петель. По боках дверної коробки розташовані монтажні отвори. При покупці дверей спочатку прикріплюють ручку і www.crit-m.ru і перевіряють її в роботі. Після цього слід перевірити роботу всіх замків за допомогою доданого комплекту ключів.

Витяг старої двері

Перед установкою нової металевих дверей, слід звільнити дверний отвір від старої конструкції. Для цього її знімають з петель. При нероз'ємних петлях варто розкрутити шурупи, якими двері була прикріплена до лутці. Якщо петлі розбірні, дверне полотно широко розкривають і ломиком піднімають вгору до тих пір, поки не знімуть.

Як правильно встановити металеві двері
Як правильно встановити металеві двері

Стару коробку виймають з отвору. Для цього необхідно витягнути цвяхи та інші кріплення, ножівкою розпиляти стійки навпіл і віджати ломиком. Після всіх дій витягти коробку не складе великої праці.

Якщо стара рама виконана з металу, демонтувати її буде трохи складніше. Для цього застосовують болгарку, яку розрізають кріплення і потім витягують конструкцію. Після закінчення роботи дверний проріз звільняють від залишків старих будівельних матеріалів і штукатурки.

Установка дверей

Монтаж металевої двері можна зробити двома способами – прикріпити її на металеві пластини або зміцнити на болти з анкерами. Перший варіант підходить у тому випадку, якщо двері встановлюють на одному рівні зі стіною. Другий спосіб підходить для розміщення конструкції в товщі стіни, що виключає застосування монтажних пластин.

Складність монтажу металевих дверей залежить ще і матеріалу стін. Розміри чорнового отвору повинні бути з невеликими зазорами з усіх боків до 25 мм. Після установки дверної металевої рами, її слід щільно закріпити дерев'яними клинами, якими ущільнюють проріз між коробкою і стіною.

Як правильно встановити металеві двері
Як правильно встановити металеві двері

Після цього будівельним рівнем перевіряють правильність установки коробки за всіма напрямами. Перфоратором або дрилем слід зробити отвори на рамі у встановлених місцях. Тут будуть закріплені анкерні болти. Цю роботу проводять з розчиненими дверима.

Підтягують кріплення торцевим ключем і накривають заглушками з пластику. Зазори між коробом і дверним отвором заповнюють монтажною піною. Після висихання, її залишки акуратно обрізають і покривають декором.

Дверний металевий блок виробляють з обов'язковою наявністю порогу, а також із заздалегідь встановленої фурнітурою. Це полегшує установку, але вимагає постійної перевірки рівнів по горизонтальних і вертикальних напрямів, а також частого навішування дверей. Тому роботи слід проводити з напарником.

Надійна двері з металу збереже майно в будинку. Їй не страшна цвіль, гризуни і різні шкідники. Спеціальне антикорозійне покриття захистить двері від іржі.

Як правильно встановити металеві двері
Як правильно встановити металеві двері

Крім цього сучасні моделі вхідних дверей з металу забезпечують прекрасну тепло - та шумоізоляцію. Сучасні багаторівневі запори зломщики не зможуть розкрити і зняти дверне полотно з петель. Різноманітність моделей зможе задовольнити смак будь-якого покупця.