Вибір сталевих дверей В питаннях безпеки ні в якому разі не потрібно економити, але не варто кидати гроші на вітер, тому краще всього до вибору сталевих дверей підійти з відповідальністю і приділити цьому процесу особливу увагу.

Вибір сталевих дверей повинен ґрунтуватися на тому, що вона повинна витримати натиск фізично сильної людини. Тому необхідно звернути увагу на надійність і міцність конструкції дверей. Крім того, необхідно врахувати, що двері повинна мати якісний замок, який не піддається злому, двері повинна бути вогнестійкою, а для зручності мати звуко - і теплоізоляційні властивості. Нерідко зустрічаються вхідні двері, обладнані спеціальними системами охорони і сигналізації, починаючи від простого вічка і аж до системи відеоспостереження і виклику охорони.

Крім міцності, сталева двері повинна бути акуратно виготовлена і мати естетичний вигляд. Для багатьох презентабельність зовнішнього вигляду вхідних дверей має величезне значення, адже саме за зовнішнім виглядом дверного полотна у гостей складається перше враження про господарів квартири. Якщо купувати двері в комплекті, то потрібно переконатися, що вона легко відкривається, не скрипить і не ляскає при закриванні. Ретельно перевірити всю фурнітуру, а так само на наявність сколів та подряпин.

На сьогоднішній день широкий асортимент дозволяє вибрати найбільш підходящу за ціною, характеристиками та зовнішнім виглядом сталеву двері. Все залежить від того, для яких цілей, насамперед, потрібна сталева двері, і яка ступінь захисту потрібно.

На ринку пропонуються сталеві двері імпортного та вітчизняного виробництва. У зв'язку з тим, що імпортні сталеві двері більш якісні, ніж вітчизняні, виробляються на сучасному обладнанні і проходять великий шлях від виробника до споживача, вартість на них не так вже мала. Звичайно, є і російські сталеві двері якісного виробництва, але фірм, що займаються виготовленням дверей в промисловому масштабі на спеціалізованому, високоточному обладнанні не так багато. Крім того, імпортні сталеві двері прив'язані до габаритних розмірів дверних прорізів, які загальноприйняті в країні виробника, а вітчизняні двері виготовляються за габаритними розмірами, які найбільш поширені у нас в країні. Велика перевага вітчизняних дверей перед зарубіжними, полягає в тому, що можна замовити виготовлення дверного полотна на замовлення. Тому вибираючи сталеві двері необхідно звернути на габаритні розміри дверної коробки, звичайно, якщо в плани не входить зміна габаритних розмірів дверного отвору.

Величезне значення має будова каркаса сталевих дверей. По-перше, він повинен бути прямокутним, а по-друге, мати ребра жорсткості і, по-третє, варто звернути увагу на кількість деталей і зварних швів. Якісна сталева двері виготовляється тільки з цілісного профілю і прокату, таким чином, полотно дверей ні в якому разі не повинно складатися з декількох аркушів.

Що стосується товщини полотна сталевий двері, то велика частина фахівців запевняють, що великої користі від зайвого металу немає і повніше можна обмежитися сталлю Ст 3, товщиною листа 1,5-2 мм. Варто не забувати про те, що зайва вага двері марно тільки навантажує петлі, ускладнює доставку та монтаж дверей.

Чималий вплив на вибір сталевих дверей, так і на її вартість має вигляд матеріалу внутрішньої і зовнішньої оббивки або її відсутність. Матеріал оббивки настільки різноманітний, що дозволяє надавати дверей додаткові переваги, в їх числі чудовий дизайн, відмінна звукоізоляція та теплоізоляція. Комбінуючи різні матеріали, виробники часом досягають досконалості і випускають не тільки якісні, надійні, але і естетичні сталеві двері, але можна натрапити на недобросовісного виробника, тому до вибору дверей потрібно підійти з відповідальністю.