Як правильно вибрати шпалери Вибираючи шпалери треба враховувати габарити кімнати. Світлі однотонні шпалери або з дрібним малюнком відмінно підійдуть для маленької кімнати з невисокою стелею.

Це дозволить візуально збільшити розмір кімнати. Шпалери з більш великими малюнками можна підібрати для кімнат, площа яких дорівнює 15-20 кв. м. допоможуть Візуально збільшити висоту кімнати шпалери з вертикальним малюнком, а горизонтальні лінії на шпалерах можна використовувати в невеликих за площею, але високих кімнатах.

При виборі шпалер можна забувати і про те, як розташовуються вікна. Якщо вікна дивляться на північ, хорошим вибором стануть шпалери теплих відтінків: помаранчеві, жовті, рожеві і кремові, а якщо на південь, підійдуть холодні тони – блакитно-сірі, зелені, блакитно-зелені та інші. Шпалери більш темних кольорів такі, як синій, теракотовий, темно-блакитний, можна підібрати кімнати з прекрасним природним освітленням. В кімнатах з недостатнім освітленням добре будуть виглядати шпалери теплих, світлих тонів, відбивають сонячне світло - це золотисто-жовті, оранжево-жовті та інші.

При виборі шпалер тут uc-sampdoria.ru слід врахувати світлостійкість фарб, наприклад, під дією сонячних променів сині і блакитні шпалери вигорають, а в темній кімнаті виглядають сіруватими.

Малюнок і колір шпалер повинен поєднуватися з кольором штор і меблів. До світлої меблів підбирайте більш світлі шпалери, до темної меблів – більш темні. Гладкі шпалери підійдуть, якщо на меблях або шторах вже є малюнок, або у випадку, коли на стінах висять килими, картини або фотографії. Квартира буде виглядати більш просторою і затишною, якщо обклеїти, наприклад, приходжу і суміжну з нею кімнату обклеїти в однаковий колір.