Встановлюємо кондиціонер на дачі Спекотна спека кожного змушує страждати. У такі дні хочеться туди, де багато прохолоди. Щоб захистити себе від теплового удару і створити воістину райський куточок необхідно встановити кондиціонер.

Добре, якщо ви зважилися облаштуватися в місті, ну а як бути якщо установку необхідно зробити на дачі. Виклик майстра обійдеться вам у копієчку, а без знань ви навряд чи впораєтеся. Переживати не варто, вихід є завжди.

Ось пара-трійка порад по установці кондиціонера на дачі. Якщо вас цікавить e-klima.ru інформацію з цього питання.

Підготовка стін

Щоб кондиціонер працював справно, необхідно правильно просвердлити стіни. Спочатку робимо отвір для основної труби. Зробити його необхідно під нахилом, щоб уникнути витоку конденсату на внутрішню стіну кімнати. Далі просвердлюємо отвори для болтів, які будуть тримати зовнішній і внутрішній блоки.

Монтаж блоків

Послідовність монтажу не має певного порядку. Можете спочатку повісити зовнішній блок, а вже після внутрішній. Головне завести дроти від зовнішнього блоку в приміщенні. Пам'ятайте, що зовнішній і внутрішній блок необхідно поставити прямо. Якщо цього не зробити, то в подальшому при експлуатації буде порушена герметичність.

Перевірка з'єднання

Як тільки дроти завели, починайте їх з'єднувати. Як тільки з'єднання завершили, обмотайте його спеціальною стрічкою, яка захистить його від надмірної вологи. Після збірки необхідно перевірити герметичність, для цього скористайтеся вакуумним пилососом. Якщо вона буде порушена, то все доведеться переробляти заново.