Будівництво каркасних дачних будинків Каркасне будівництво з кожним роком набуває все більшу популярність серед забудовників. Городяни, втомившись від міського шуму і сірості бетонних будівель, прагнуть проводити свій вільний час на лоні природи.

Побудувати дерев'яний зруб може дозволити собі далеко не кожен дачник із-за високої вартості матеріалів і робіт.

Тому, найкращим виходом буде зведення заміського будиночка каркасним методом, розробленим канадцями, де замість цілісних громіздких колод використовується оброблений пиломатеріал. У такому вигляді деревини витрачається набагато менше, а спеціальна обробка підвищує пожежостійкість і захищає від пошкодження комахами.

Будівництво каркасних дачних будинків

В Інтернет магазині електроінструментів shoptools.com.ua можна вибрати те, що вам знадобиться під час проведення робіт. Головною умовою для успішного будівництва дачного будинку на каркасній основі є створення інженерно-архітектурного проекту. Від того наскільки точно і якісно проведені всі розрахунки залежить міцність і комфортність каркасного будинку. Його можна зібрати самостійно, якщо всі проектні розрахунки проведені правильно.

Основною перевагою каркасних дачних будинків є те, що їх монтаж здійснюється невеликий бригадою за допомогою нескладного обладнання і інструментів. Нове житло можна переїжджати відразу після монтажу, так як каркасні споруди не вимагають усадки.

Завдяки тому, що дерев'яний каркас щитового будинку обшивається спеціальними панелями, які мають прошарок з мінерального утеплювача, в приміщенні підтримується комфортна температура. Тому, такі каркасно-щитові конструкції, є досить практичними і функціональними.