Головні етапи проектування і монтажу котелень Котельня, незалежно від виду використовуваного палива, відноситься до категорії складного устаткування підвищеної небезпеки. Це означає, що її проектування і монтаж повинні виконуватися висококваліфікованими фахівцями, дотримуються усі технічні вимоги.

Яку вибрати котельню

Все залежить від особистих вимог замовника та особливостей місця, в якому буде розміщено об'єкт. По виду палива конструкції поділяються на 3 типи.

Газові. Самі економічні й екологічно безпечні варіанти. www.eneca.ru такого типу виконується швидко і без особливих зусиль, адже їм не потрібно складне обладнання для подачі палива і видалення шлаків. Більш того, газова модель може працювати без участі людини.

Рідкопаливні. Найчастіше використовується дизельне паливо, нафта, мазут, відпрацьоване масло та аналогічні речовини. Перевагою є відсутність проблем з документами не доведеться отримувати ліміти на газ та спеціальні дозволи, а також узгоджувати підключення.

Твердопаливні. Працюють на торфі, вугіллі, дровах, пелетах та спеціальних брикетах. Важлива особливість — дешевизна палива, яке можна купити практично повсюдно. Однак при монтажі доведеться подбати про системи подачі витратного матеріалу і видалення шлаків.

Крім того, існують комбіновані варіанти, що працюють на газі та рідкому паливі, захищені від перебоїв у постачанні ресурсом.

Складання проекту

Перший етап розробки плану — це обґрунтування інвестицій. Він включає вибір варіанту за технічними характеристиками, відповідним передбачуваним навантаженням.

Потім слід скласти техніко-економічне обґрунтування. Його метою є надання інвестору точних відомостей про застосовуваний обладнанні.

Третій етап — розробка робочої документації. На ньому підбираються котли і додаткове обладнання, проектуються системи транспортування палива, розробляються схеми розташування основних вузлів та вирішуються інші важливі питання.

Монтаж обладнання

Перед початком робіт виконується підготовка приміщення. Так, якщо обрана модель на твердому паливі, слід виділити сховище для ресурсу. Ряд різновидів вимагає виготовлення вентиляційної системи, яка розробляється з урахуванням особливостей опалення.

Також вам буде потрібно покупка і установка гидрострелки. Гидрострелка невід'ємний варіант сучасних котелень будь-якого типу. Гидрострелка з колектором дозволяє правильно виконати пристрій котельні і монтаж необхідних насосів, запірної арматури, термометрів. tmk-gs.ru - запорука правильної роботи системи опалення індивідуального будинку, де передбачено кілька контурів опалення.

Тривале функціонування техніки забезпечується запірно-регулюючою арматурою і потужним насосним обладнанням. Для поставки необхідної кількості гарячої води застосовуються накопичувальні бойлери провідних виробників. По завершенні монтажу виконується тестовий запуск на мінімальній потужності.

Сучасні котельні не вимагають постійного контролю — більшість операцій виконується в автоматичному режимі. Надійна котельня впорається з опаленням будь-якого об'єкта: від житлового будинку до великого виробничого приміщення.