Вітальня в рожевих тонах Рожевий колір часто називають «дівочим». Його відтінки, як і жіночий темперамент, можуть бути ніжними і боязкими, так і сміливими, яскравими і соковитими.

Але це не означає, що у рожевих тонах можна оформити тільки кімнату для дівчинки або дамський будуар. Цей ексцентричний колір актуальний і в інших кімнатах, навіть у вітальні. І мова піде саме про неї.

Особливості оформлення

Найбільш важливі аспекти в процесі обробки – кількість і насиченість. Вони повинні бути прямо пропорційні. Це означає, що чим насиченіший відтінок рожевого, тим на меншу площу він повинен претендувати. І навпаки, легкі тони можуть прикрасити навіть стіни або весь текстиль у кімнаті, включаючи фіранки і оббивку дивана. Нехтувати цим правилом небажано, інакше можна кімнату для гостей перетворити в ляльковий будиночок.

В яких стильових напрямках використовувати

Інтенсивність і кількість рожевого кольору, часто залежить від стилю приміщення. Наприклад, напрямки прованс і шеббі-шик важко уявити без пастельній рожевої палітри. І навіть холодний скандинавський стиль може містити елемент ненав'язливого рожевого кольору.

Насичені відтінки можуть знайди себе в інтер'єрах контемпорарі, лофту, еклектики, модерну та авангарду. Відтінок «рожевий кварц», який є трендовим на сьогоднішній день, може лягти в основу колірного оформлення.

Вітальня в рожевих тонах
Вітальня в рожевих тонах

Поєднання з іншими кольорами

Їли правильно співвіднести пропорції, то рожевий колір створить прекрасну комбінацію з будь-яким кольором панелі. Відштовхуватися потрібно від очікуваного ефекту. Так, при бажанні можна отримати незвичайний і ефектний інтер'єр, як кольорів-компаньйонів рекомендується вибрати насичений синій, яскраво-жовтий, зелений.

Світлий рожевий в поєднанні з білим і сірим кольорами – дуже стильне поєднання. Як раз підійде для вже згаданого скандинавського стилю.

Незалежно від того, який колір вибраний як «сусіда» для рожевого, їх насиченість повинна відповідати. Це важливо для того, щоб найбільш яскравий колір не заглушав свого спокійного «товариша».

Незалежно від того, чи буде вибраний відтінок рожевого ніжним і розслаблюючим або ж соковитим і бадьорить, він подарує оселі радісну і романтичну атмосферу.