Куточки з пластику. Як їх клеїти Ми всі любимо, коли вдома затишно і комфортно. Але ж цю красу ми створюємо самі, і в цьому нам допомагають різні декоративні оздоблювальні матеріали. Раніше кути і отвори при ремонті не декорувалися, але зараз ми можемо приховати дефекти стін пластиковими куточками.

Навіть якщо дефектів немає, то можна просто додати кутах естетичний вигляд.

Виготовлені куточки з полівінілхлориду і різних стабілізаторів, які додаються окремо. Ці добавки дозволяють матеріалу бути стійким до перепадів температури, вологи і ультрафіолету. Застосовуються в ремонтних роботах, для маскування отворів, кутів, стиків і нещільно прилягають поверхонь. Ціна на пластикові куточки не висока, а вибір великий. За ними легко доглядати і легко клеїти.

Перш ніж їх купувати і використовувати, розрахуйте точну кількість елементів. Визначтеся з кольором, тому що вибір його досить широкий. Якщо у вас арочні отвори, то для них продаються спеціальні куточки. Придбайте «рідкі цвяхи», це такий клей, за допомогою якого ви будете прикріплювати пластикові куточки. Щоб правильно і рівно відрізати куточок по довжині, вам знадобитися – стусло. Це таке спеціальне пристосування у вигляді кута з бортиками і поперечними розрізами.

Куточки з пластику. Як їх клеїти
Куточки з пластику. Як їх клеїти

Користуватися ним дуже легко, для цього необхідно пластиковий куточок помістити в стусло і акуратно відрізати. Щоб приклеїти куточок, нанесіть «рідкі цвяхи» на його зворотний бік, і прикладіть до стіни, трохи притиснувши пальцями. Зніміть куточок зі стіни і почекайте пару хвилин, щоб клей трохи підсох. Прикладіть куточок знову. Це дасть більш якісне зчеплення куточка до стіни. Якщо клей по краях виступає, приберіть його ганчіркою, змоченою в уайтсперите.

Стики необхідно виробляти в непомітному для очей місці. Щоб стикування була більш рівною, відрізати куточки потрібно в стуслі одночасно, накладаючи їх один на одного. Ну, а якщо необхідно куточок закруглити не зламавши, нагрійте його феном, він стане м'якше і закруглити куточок буде набагато легше.