Як правильно прогрівають бетон Температура повітря в приміщенні, де знаходиться бетон +15 градусів, з невеликою вологістю. Коли температура підвищується, то терміни підходу бетону в нормальне положення збільшуються ще на кілька днів.

Якщо складеться така ситуація, що бетон замерзне, то надалі, він не буде такий як треба. А якщо бетон замерз вже близько семи десяти відсотків, тоді міцності не буде.

Станція прогріву бетону

Станція прогріву бетону створена для того, щоб випускати в зимовий період бетон, і при цьому не мати ніяких втрат продукції. Дані станції придумали дуже давно, ще в минулому столітті їх запустили в розробку. Потім почали, кожен холодний період року, користуватися таким ефективним методом розігріву бетонної продукції. Як же все це відбувається?

Бетон привозять в міксері, і пересипають в спеціальні вібруючі столи, для того щоб він не застигав. Далі під столи підводиться теплий пар, і таким методом середня температура бетону піднімається за годину на кілька градусів. Після того, як досягається температура, яка потрібна для такої марки бетону, теплий пар подається з перервами, просто для підтримки даної температури бетону.

Як правильно прогрівають бетон
Як правильно прогрівають бетон

Монолітні конструкції бетонуються навіть і в зимовий період року, але тут існує безліч факторів і деталей, яких потрібно дотримуватися при будь-якій ситуації працюючи з бетоном з морозостійкими добавками.

Температура повітря в середньому повинна бути десь 0 градусів за Цельсієм, вдень близько п'яти. Але при цьому всьому, перед початком робіт готується опалубка, яку потрібно добре утеплити. При утепленні потрібно все виконувати за технологією точка в точку.

Бетон взимку

Як правильно прогрівають бетон
Якщо вам потрібно в зимовий період забетонувати що-небудь, всі радять звернутися за поставкою у фірму, яка тримає відмінну марку, і якою користувався хтось з ваших друзів, родичів або просто знайомих.

Звернувшись до них необхідно обговорити всі нюанси зимової бетонної роботи, коли і як все це краще зробити. При якій температурі радять, щоб все відбувалося. І якими будуть частими поставки самого бетону. Яка марка, і з якими добавками потрібно при такій погоді перемішувати бетон, перш ніж заливати в опалубку.