Робимо годинник з 70-х своїми руками Напевно у багатьох на антресолях досі зберігаються старі вінілові платівки, викинути які рука не підніметься, але їх час минув... Що ж з ними робити?...

Час? — Чудово! З них ми зробимо годинник.

Вирізаємо з фанери два квадрати однакового розміру, але різної товщини: 4 мм і 12 мм Наносимо на один аркуш кілька крапель клею ПВА і прикладаємо до нього другий лист. Але нам потрібно, щоб листи склеїлися між собою ненадовго.

Вирізаємо коло радіусом 22,5 см, і роз'єднуємо. У нас вийшло два ідеальних кола, які й будуть основою композиції. Кладемо платівку на фанеру товщиною 12 мм і обводимо олівцем. За допомогою www.postroil.com вирізаємо цей круг. Ошкурити його.

Знімаємо фаску з зовнішньої і внутрішньої сторони. Дивіться! Із звичайної кільця ми зробили раму, в яку може увійти платівка. У маленькому колі робимо отвір для годинникового механізму.

Робимо годинник з 70-х своїми руками
З одного боку до кола приклеюємо велике кільце, а з іншого — маленьке, з отвором для годинникового механізму. До маленького кільця приклеюємо дві маленькі круглі ручки та одну прямокутну. Затискаємо наш «пиріг» струбцинами і чекаємо, поки клей висохне. .

Грунтуємо поверхню зовні і всередині.

Змішуємо білу фарбу з яскраво-червоною. Після цього додаємо загусник на водній основі «Флокаустико Аль-чидо». Ретельно все перемішуємо дерев'яною паличкою. Зафарбовуємо зовнішній край вийшла шпаклівкою.

Відрізаємо невеликий шматок мотузки і робимо з двох сторін петельки. За допомогою www.postroil.com прикручуємо мотузку до центру нашої композиції. Інший кінець мотузки намотуємо на плоску велику кисть і проводимо по ще сирій шпаклівку. Ми імітуємо борозенки, які є у кожної пластинки. Саме в них ховається музика. Центр теж зафарбовуємо шпаклівкою.

Колеруем перлову глезаль (засіб для розведення расок) в рожевий колір і наносимо на край.

Ох, вже ці сімдесяті! Люди співали пісні, веселилися і... експериментували з мистецтвом. А ми, віддаючи данину цього часу, раптом несподівано беремо в руки банку з чорною фарбою. Тонкою кистю наносимо фарбу в двох місцях, а толстой як би «списуємо» краю — різко проводимо нею вліво і вправо.

Наносимо спеціальний склад для приклеювання www.postroil.com. Сусальные листи у нас не золоті і не срібні. Вони наче з 70-х років, адже на них зображене сонечко. Прикручуємо годинниковий механізм.

Вставляємо платівку в раму.

Чогось не вистачає. Ну звичайно! Стрілець. - Вирізаємо постать чоловічка з який-небудь смішний фотографії. У нас повинно вийти три деталі. Ми розрізаємо паперового чоловічка, а потім складаємо його і робимо отвір для кріплення. Приклеюємо кожну детальку на свою стрілку. Я приклеїв тулуб до секундною стрілкою.

Вставляємо батарейку в годинниковий механізм. Наші годинники готові! У наступних статтях ми дізнаємося, як правильно вибрати якісний summit-group.ru і де його купити за низькою ціною.